Śmieszne i nietypowe lampki nocne - odmień wygląd swojej sypialni

BA
23.02.2018 13:30
Lampki nocne

Lampki nocne (Lampki nocne)

Lubisz fajne gadżety do mieszkania? Co powiesz na wyjątkową lampkę nocną lub biurkową? Zobacz kilka modeli!

Czasem zastanawiamy się, co możemy ulepszyć albo zmienić w naszym mieszkaniu lub pokoju. Niekiedy diabeł tkwi w szczegółach, dlatego może warto zacząć zmiany od czegoś małego jak lampka nocna? Specjalnie dla ciebie wybraliśmy dziś kilka nietypowych i śmiesznych lampek nocnych, które z pewnością poprawią wygląd twojej sypialni: 

Nietypowy design

Lampki nocne o nietypowym designieLampki nocne o nietypowym designie / fot. .banggood.com, materiały partnerów

Lampka nocna o wyjątkowym designie może stanowić bardzo ciekawy dodatek do postawienia przy łóżku lub na komodzie. Możesz wybrać eleganckie modele wykonane z metalu o fantazyjnych kształtach albo zdecydować się na lampki o bardziej abstrakcyjnym wzorze. Niby mały szczegół, a potrafi tak wiele zmienić. Koniecznie dopasuj ją do ogólnego stylu mieszkania i sypialni.  

Śmieszne lampki nocne 

Śmieszne lampki nocneŚmieszne lampki nocne / fot. notonthehighstreet.com, materiały partnerów

Jeśli jesteś gadżeciarzem i masz poczucie humoru, to z pewnością spodoba ci się lampka o śmiesznym kształcie. Możesz wybrać na przykład model przedstawiający zwierzęta, postać z kreskówki albo lampkę w kształcie superbohatera. Oprócz tego dobrym pomysłem są też lampki w formie projektorów, które wyświetlają na ścianie najróżniejsze świecące kompozycje. 

Więcej wyjątkowych lampek nocnych znajdziesz w przeglądzie poniżej: