Słuchawki nauszne, które warto kupić. Design i jakość!

AS
09.04.2018 21:23
Słuchawki

Słuchawki (pinterest.com)

Sprawdzamy, które słuchawki nauszne mogą pretendować do miana najlepszych w segmencie sprzętu audio.

Znalezienie słuchawek nausznych , które będą charakteryzować się jednocześnie fantastycznym brzmieniem, solidnością, zwartą budową i komfortem, paradoksalnie nie jest łatwym zadaniem. Od pewnego pułapu cenowego słuchawki nauszne będą wprawdzie zachwycały dźwiękiem, ale nie będą już tak mobilne i wytrzymałe jak ich tańsze odpowiedniki. W które słuchawki najlepiej zainwestować? Przedstawiamy naszych faworytów!

Słuchawki nauszne DENON AH-GC20

Model AH-GC20 to prawdziwa perła wśród słuchawek nausznych . Jest to przede wszystkim sprzęt bezprzewodowy. Moduł bluetooth znajdujący się w tych słuchawkach został oceniony jako klasa pierwsza; pozwala on na słuchanie muzyki nawet do 14 godzin. Co więcej, nie występują praktycznie żadne opóźnienia i zakłócenia w przekazywanym sygnale. Dodatkowo, dzięki aktywnemu i podwójnemu tłumieniu, słuchawki redukują 99% szumów oraz odcinają słuchacza od zewnętrznych dźwięków. Prezentowane słuchawki marki Denon cechuje wyrazisty bas, a także świetnie zarysowane środkowe i wysokie dźwięki.

Słuchawki nauszne SONY MDR-Z7

Komfort, wzornictwo i perfekcyjny dźwięk. Słuchawki nauszne od Sony kwalifikują się do ścisłej czołówki pod względem jakości dźwięku. Jest on krystalicznie czysty i świetnie odwzorowany. Można to odczuć zwłaszcza w obrębie dźwięków wysokich i środkowych. Nowe, przeprojektowane przetworniki akustyczne pozwalają na nowo odkryć słuchane przez nas utwory. Dodatkowym atutem są materiały, którymi słuchawki są wyłożone. Dzięki nim nawet wielogodzinne ich noszenie nie męczy, ani nie przyczynia się do powstania odcisków na uszach.

Słuchawki nauszne BOSE QUIETCOMFORT 35 II

To chyba najbardziej rozpoznawalne słuchawki nauszne na rynku oraz czołowy produkt światowej marki Bose. Słuchawki te słyną ze swojej świetnej redukcji hałasu oraz szumów, który jest efektem pracy aktywnego "NoiseCanellingu". Lekkość i brak przewodu stanowią kolejne atuty, za które konsumenci docenili ten model słuchawek nausznych . Świetnie sprawdzą się w trakcie podróży samolotem bądź innym głośnym środkiem transportu. Dźwięk jest bardzo wyrównany, przez co Bose QuietComfort 35 II są odpowiednie dla szerszego grona słuchaczy.

Słuchawki nauszne SENNHEISER RS 175

Słuchawki dla tych, którzy szczególnie cenią sobie wolność. Producent dodał do nich dodatkowy nadajnik, który wzmacnia sygnał. Co ciekawe, nadajnik potrafi obsłużyć dwa urządzenia równocześnie. Słuchawki Sennheiser cechuje wysoka dynamika dżwięku, a także brak zniekształceń, które często występują w przypadku modeli bezprzewodowych. Dodatkowo producent chwali się czystym dźwiękiem nawet w odległości 100 metrów od nadajnika.

Słuchawki nauszne SENNHEISER PXC 480

Kolejne słuchawki, obok których trudno przejść obojętnie. Model PXC 480 to aż 50 godzin muzyki na jednym ładowaniu. Niesamowity wynik wygląda jeszcze lepiej, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że wyliczony czas pracy urządzenia uwzględnia uruchomienie systemu aktywnej redukcji zakłóceń i hałasów "NoiseGuard". Dzięki wspomnianemu systemowi słuchawki będą idealnym rozwiązaniem dla osób, które często podróżują. Urządzenie jest bardzo lekkie i z łatwością spakujemy je do plecaka bądź torby.

Słuchawki nauszne DENON AH-D7200

Flagowe słuchawki od Denona. Nasycone, bardzo głębokie i ciepłe brzmienie w przypadku tych słuchawek nie powinno nas dziwić. Wyważony i harmonijny dźwięk jest efektem umieszczenia w tych słuchawkach nausznych praktycznie najlepszych przetworników na rynku. Zniekształcenia i wszelkiego rodzaju szumy zostały praktycznie zlikwidowane. Piękny dźwięk to nie wszystko, co mają do zaoferowania te słuchawki. Oprócz takich dodatków jak wbudowany mikrofon czy pilot kompatybilny z urządzeniami Apple, słuchawki Denon AH-D7200 zostały wzbogacone o inteligentne materiały, które dostosowują się do kształtu ucha. Co ważne, do budowy słuchawek wykorzystano drewno.