Przegląd najlepszych laptopów dla graczy

AS
25.03.2018 22:18
laptopy dla graczy

laptopy dla graczy (unsplash.com)

Czas sprawdzić, które laptopy dla graczy zasługują na miano najlepszych!

Wybór laptopa dla gracza nie może być wynikiem kompromisu. Musi to być sprzęt wystarczająco mocny, aby podołać wymaganiom dzisiejszych produkcji. To zwiększa nasze szanse na przetrwanie w szybkich grach sieciowych, a także umożliwia zobaczenie na ekranie tego, czego nie zobaczą inni gracze. Równocześnie laptop dla gracza musi cechować się lekkością. Laptop, który z trudem przenosi się z domu na uczelnie i z powrotem, przestaje spełniać swoją podstawową funkcję jaką jest mobilność. Dlatego też wybór nie jest prosty.

Laptop dla gracza: DREAM MACHINES G1050

Prawdziwa maszynka do grania. Dream Machines G1050 łączy bardzo mocną kartę graficzną z high-end'owym procesorem Intel z serii Core i7. Taka mieszanka umożliwia na realizacje tego, o czym marzy każdy gracz na świecie - uzyskaniu najwyższych ustawień graficznych w najnowszych grach komputerowych klasy AAA. Całość dodatkowo upiększa ekran o rozdzielczości 1920x1080 w formacie Full HD. Świetny sprzęt dla zawodowców!

Laptop dla gracza: RAZER BLADE PRO

Laptop stworzony przez speców od sprzętu dla graczy. Razer Blade Pro to kwintesencja zabawy i niezapomnianych wrażeń. W pierwszej chwili powala niezwykły wygląd i wykonanie. Sprzęt zawiera wszystkie te elementy, z których słynie sprzęt Razer: wygodna, podświetlana milionami kolorów klawiatura uzupełniona o technologię Razer Chroma czy technologię AntiGhosting oraz niezwykła stylistyka, której nie ma żaden sprzęt na rynku. Dodatkowo laptop jest bardzo kompaktowy - ma jedynie 22,3 mm wysokości, co czyni z Razer Blade Pro nieziemsko mobilny laptop dla gracza .

Laptop dla gracza: LENOVO LEGION Y520

Sprzęt dla fanów kart graficznych AMD. Wewnątrz Lenovo Legion Y520 znajdziemy bardzo mocną kartę graficzną Radeon RX560 zgodną z DirectX12 oraz Shader Model 5.0 pozwalających na płynną rozgrywkę w rodzielczości 1080p. Matowa matryca o rozdzielczości w formacie FullHD daje ostry obraz przez cały czas gry. Bardzo dobrze podświetlona klawiatura umożliwi nam grę na najwyższym poziomie również w godzinach nocnych. Producent zaimplementował w tym laptopie dla graczy solidne głośniki Harman z technologią Dolby Audio.

Laptop dla gracza: HP OMEN

Upakowany w pięknej obudowie HP OMEN jest laptopem dla najbardziej wymagających graczy. Lekka konstrukcja sprzętu pozwoli nie tylko na bezproblemowe przemieszczanie się z nim po mieście, ale również pozwoli na grę w najnowsze tytuły. Wysoka wydajność wynika ze świetnego systemu chłodzenia, który umożliwia dodatkowe podkręcenie mocy laptopa bez obawy o jego przegrzanie. Spory ekran o matrycy IPS jest sprawcą fantastycznego obrazu od pierwszego uruchomienia. Dodatkowa technologia Full HD wraz z matowym wykonaniem ekranu pozwala także na komfortowe oglądanie filmów.

Laptop dla gracza: ASUS ROG STRIX

Rozpoznawalna linia produktów dla profesjonalnych graczy - ROG to ostatni krzyk gamingowej mody. Wśród produktów gamingowych od ASUS znajdziemy także świetnego laptopa dla gracza. ASUS ROG Strix daje to wszystko, co potrzebne do szybkiego zwycięstwa na wirtualnym polu bitwy. To nie tylko idealne połączenie procesora Intel Core i7 z kartą graficzną GeForce GTX 1060, ale również lekkość, niesamowite wykonanie obudowy, fantastyczny system chłodzenia oraz technologia VR umożliwiająca zanurzenie się w rozgrywce na całego. Wielokolorowa, podświetlana klawiatura wraz z potężnym systemem audio czynią z tego laptopa absolutnym liderem wśród mobilnego sprzętu do grania.