Najlepsze myszki dla graczy

AS
31.03.2018 22:26
Sprawdzamy najlepsze myszki dla graczy - najważniejszy oręż każdego miłośnika komputerowych rozrywek

Podstawowe narzędzie pracy każdego gracza: myszka dla gracza to druga najważniejsza rzecz tuż po ulubionej grze.

Myszka dla gracza: RAZER NAGA HEX V2

Najlepszy wybór dla graczy miłujących MOBA. W pierwszej chwili najbardziej w oczy rzuca się okrągła tarcza z 7 przyciskami zaprojektowanymi tak aby jak najbardziej ułatwić grę graczom gier MOBA. Każdy z przycisków można dowolnie programować. Dodatkowo, po środku tarczy znajduje się gumowa znacząco poprawiająca chwyt myszy. Wraz z tą myszką dla graczy otrzymujemy pakiet profili przygotowanych przez Razer, które natychmiast przystosują mysz do danej gry.

Myszka dla gracza: LOGITECH G403 PRODIGY

Kupując tę myszkę dla gracza zyskujemy przede wszystkim wolność od kabli. Mysz G403 Prodigy to myszka bezprzewodowa, którą podłączymy do komputera dzięki modułowi Bluetooth. Spokojnie, mysz jest zabójczo precyzyjna i nie ma mowy o jakichkolwiek opóźnieniach między wydanym poleceniem, a reakcją na komputerze. Wszystko to dzięki odświeżaniu położenia myszy co 1 milisekundę. Wewnętrzna pamięć myszki pozwoli nam na dowolnym zapisywać dowolne ustawienia, które dodatkowo dostosują mysz pod nasze potrzeby. Świetny sprzęt dla tych, którzy myślą na poważnie o graniu!

Myszka dla gracza: A4TECH BLOODY P93

Laserowa myszka dla gracza o niezwykłym wyglądzie i wielkich możliwościach. Zabójczy wygląd myszy wynika z licznie rozlokowanych, kolorowych światełek LED na obudowie, pozwalających na dowolną modyfikację wyświetlanych kolorów. Dzięki temu, ta myszka dla gracza zawsze wygląda zjawiskowo. Oprócz wyglądu, dostajemy też sporo funkcji. Mysz pozwala na dynamiczną zmianę jej prędkości z 500 do nawet 5000 dpi. Sporo przycisków do dowolnego programowania czy szybkość reakcji schodząca poniżej 0,2 milisekundy to kolejne mocne strony Bloody P93

Myszka dla gracza: RAZER OROCHI

Kolejna świetna mysz od firmy Razer. Orchi łączy w sobie dwie świetne cechy: bezprzewodowy moduł łączenia z komputerem oraz 16.8 milionów kolorów do dowolnego wykorzystania. Moduł bluetooth 4.0 to niezawodność w trakcie gry i gwarancja, że nie zdarzą się żadne opóźnienia w najważniejszych momentach. Szeroka paleta kolorów pozwoli na wyświetlanie kolorów na myszy takich jakie lubimy. Inną świetną cechą jest fakt, iż mysz posiada odpowiednie wyprofilowanie korpusu co pozwala na grę lewo- jak i praworęcznym graczom. 

Myszka dla gracza: RAPOO V280

6 programowalnych przycisków i prędkość pracy nawet do 7000 dpi sprawia, że to porządny sprzęt dla najbardziej wymagających. Prędkość myszy możemy zmieniać w "w locie" co oznacza, że prędkość gry możemy dynamicznie dostosowywać do wydarzeń w trakcie rozgrywki. Kolejny atut Rapoo V280 to cena, która zostawia konkurencję w tyle. Ta myszka dla graczy to najlepszy wynik między ceną i funkcjonalnością spośród zaprezentowanych. Polecamy!

Myszka dla gracza: STEELSERIES RIVAL 300 CS: GO HYPER BEAST EDITION

Myszka dla graczy dedykowana dla fanów CS: Global Offensive. Drapieżny wygląd i fantastyczna ergonomia to pierwsze rzeczy, które są natychmiast zauważalne przy pierwszym kontakcie z tą myszką. Wyprofilowana obudowa daje pewne trzymanie urządzenia w trakcie najbardziej wymagających rozgrywek. Myszka dodatkowo zawiera dynamicznie regulowaną czułość w zakresie od 1 do nawet 6500 dpi, co jest możliwe dzięki szybkiemu sensorowi laserowemu Pixart PMW3310.