Szybko i prosto do celu - przegląd najlepszych nawigacji drogowych

AS
18.04.2018 23:24
Nawigacja samochodowa

Nawigacja samochodowa (/ fot. pixabay)

Jeśli chcesz łatwo i skutecznie dotrzeć do celu podróży, koniecznie musisz zaopatrzyć się w najlepszą nawigację drogową. Sprawdzamy, które nawigacje szybko i bezpiecznie zaprowadzą was do celu

W dzisiejszych czasach podróżujemy coraz więcej i coraz dalej. Nic więc dziwnego, że częściej też zaopatrujemy się w osobistego asystenta kierowcy - nawigację drogową. To niezbędne urządzenie, gdy planujemy wyjazd do miejsca, w którym nieznany jest rozkład dróg, a także jeśli chcemy dostać się do celu najbardziej efektywną drogą. Poniżej prezentujemy sześć najlepszych nawigacji drogowych.

Najlepsze nawigacje drogowe: BECKER ACTIVE

Nawigacja Becker Active została wyposażona w szybki odbiornik HQ TMC, błyskawicznie dostosowujący określoną trasę do warunków panujących na drodze. To jednak nie koniec zalet tego urządzenia, bo nawigacja jest bardzo łatwa w obsłudze -nie tylko z powodu dotykowego ekranu o wielkości 6.2 cala, ale również dzięki zestawowi głośnomówiącemu Bluetooth. Nawigacja zawiera pakiet map aż do 47 krajów, do których aktualizacje otrzymujemy dożywotnio.

Najlepsze nawigacje drogowe: PEIYING PY-GPS7005

Mając pod ręką tę nawigację, uruchomimy nie tylko mapy, ale także odtworzymy pliki muzyczne, obejrzymy filmy bądź zdjęcia, i bez problemu połączymy się z internetem. Co ważne, urządzenie posiada moduł Bluetooth. Peiying PY-GPS7005 zachwyca także dużym, 7-calowym wyświetlaczem, na którym z łatwością wychwycimy każdy, nawet najmniejszy szczegół

Najlepsze nawigacje drogowe: TOMTOM Start 42

Porządna nawigacja o ogromnej bazie regularnie aktualizowanych map drogowych. Model Start 42 to jednak nie tylko bogactwo map - producent wprowadził liczne ułatwienia, które czynią jazdę niezwykle przyjemną. Najważniejszym ułatwieniem jest specjalny asystent jazdy, który analizuje wybraną trasę i systematycznie informuje nas o zbliżających się zjazdach lub potrzebie przygotowania się do skrzyżowania albo zmiany pasa. Nawigacja posiada ekran o wielkości 4.3 cala.

Najlepsze nawigacje drogowe: MIO MIVUE DRIVE 65 LM

MiVue Drive - oprócz porządnego oprogramowania drogowego, wspieranego przez m.in. układy ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu i potencjalnej kolizji na drodze - dostarcza również wbudowaną kamerkę EXTREME HD, pozwalającą na ciągłe monitorowanie i nagrywanie zdarzeń na drodze w wysokiej jakości. Idealny prezent dla zawodowych kierowców!

Najlepsze nawigacje drogowe: RIDER R745

Solidne urządzenie, które jest bardzo proste w użytkowaniu, a także wyróżnia się ciekawym wyglądem. Obudowa nawigacji została wykonana ze szczotkowanego aluminium, a tylną część urządzenia pokrywa solidna warstwa gumy, dzięki której urządzenie nie zsunie się z deski rozdzielczej (jeśli zostanie tam umieszczone). Co ważne, urządzenie umożliwia korzystanie z innych programów nawigacyjnych, przez co w każdej chwili możemy wykorzystać paczkę map od innego producenta.

Najlepsze nawigacje drogowe: MANTA GPS9572

Dobry wybór na naszą pierwszą nawigację - za niewielką cenę otrzymujemy sprzęt, który wykorzystamy nie tylko w podróży po Polsce, ale także pomoże nam w wojażach po innych krajach Europy. Co ciekawe, w nawigacji zastosowano w pełni dotykowy ekran o przekątnej 5 cali, a także pamięć wewnętrzną o pojemności 4 GB.