Torby i plecaki, które warto mieć w swojej szafie

Magda Murawska, red. WD
22.02.2018 12:46
Fot. kolaż logo24 / materiały partnerów

Fot. kolaż logo24 / materiały partnerów (Fot. kolaż logo24 / materiały partnerów)

Ok, wiemy, męskie torby jakoś nie cieszą się popularnością, ale nie wszystko upchniesz do kieszeni. A dobra torba po prostu pomieści wszystko, co trzeba. Najlepsza - będzie przy tym jeszcze świetnie wyglądać. Oto trzy rodzaje, w które warto inwestować.

Fot. www.menstyle1.com, autor: brak informacji  / kolaż logo24 / materiały partnerówFot. www.menstyle1.com, autor: brak informacji / kolaż logo24 / materiały partnerów Fot. www.menstyle1.com, autor: brak informacji / kolaż logo24 / materiały partnerów

Weekender

Zazwyczaj ma dwie krótkie rączki i pasek, dzięki któremu przewiesisz go przez ramię. Wielkość – idealna, żeby zmieścić rzeczy potrzebne na dwudniowy wypad za miasto oraz żeby upchnąć go na pokładzie samolotu. Jeśli wybierzesz model ze skóry, jest szansa, że posłuży ci dłużej niż będzie ważny twój paszport.

Plecak

Nawet ten skórzany, to raczej opcja „po godzinach”. Chyba że dojeżdżasz  do biura na rowerze czy deskorolce. Idealnie zmieści rzeczy na siłownię.

Torba na laptopa

W swojej kolekcji warto mieć zarówno modele casualowe, jak i eleganckie skórzane teczki, które świetnie sprawdzą się w podróży służbowej.

Więcej o: