Telewizory idealne do filmów

AS
08.04.2018 19:57
telewizja

telewizja (unsplash)

Szykujesz się do oglądania naprawdę dobrego filmu? Popcorn nie wystarczy. Sprawdź najlepsze telewizory!

Nic tak nie irytuje jak smużący ekran, niewielka przekątna czy kiepsko oddane kolory. Zwłaszcza, gdy chcemy odpalić wieczorem dobry film. To może być sygnał, aby zastanowić się nad nowym telewizorem. Telewizorem idealnym do filmów .

Dziś przyglądamy się 6 modelom, które zdecydowanie zasługują na to miano!

Telewizory idealne do filmów: LOEWE BILD 7.65

Sprzęt do zadań specjalnych. Jest to telewizor z wyświetlaczem OLED o rozdzielczości Ultra HD. Na wyświetlacz składa się aż 8 milionów pikseli. Efekt? Możliwość ujrzenia nawet najdrobniejszych szczegółów. Telewizor ma też zintegrowany soundbar o wysokiej jakości dźwięku. Obok obrazu mocnym punktem tego telewizora jest fantastyczny minimalistyczny design.

Telewizory idealne do filmów: TOSHIBA TD H43363G

Wysokiej klasy telewizor LED o przekątnej 43 cali i rozdzielczości FullHD. Mocną stroną tego telewizora jest jego tuner umożliwiający niezaburzony odbiór z wielu źródeł. Telewizor jest także niezwykle uniwersalny dzięki mnogiej ilości wejść. Łatwo go zamocujemy bezpośrednio na ścianie, przez co będzie nadawał się do zamocowania w sypialni. Telewizor idealny do filmów , dla tych którzy wolą oglądać je w swoim łóżku!

Telewizory idealne do filmów: IIYAMA B1AG 75"

To nie tylko telewizor idealny do filmów, ale również interaktywny panel dotykowy będący świetnym narzędziem do odtwarzania prezentacji, plików wideo czy zdjęć. Główną zaletą tego telewizora jest jego przekątna, która sięga aż 75 cali. To naprawdę duży telewizor, który pozwala oglądającemu poczuć się wręcz jak w kinie. Na takie wrażenie wpływa dodatkowo rozdzielczość matrycy, która może wyświetlać filmy w jakości 4K.

Telewizory idealne do filmów: SONY KD 65XE9005

Duża przekątna naturalnie to cecha najbardziej pożądana wśród telewizorów. W przypadku Sonego KD 65XE9005 trudno mówić o jej braku. Telewizor może pochwalić się przekątną o wielkości aż 65 cali. Jest to telewizor 4K HDR o fantastycznym kontraście i głębokiej gamie kolorów, którą zapewnia technologia TRILUMINOS. 

Telewizory idealne do filmów: SAMSUNG UE 65MU6642U

Intrygujący telewizor o niebanalnym, wykrzywionym kształcie. Model ten może pochwalić się rozdzielczością 4K, która pozwala uchwycić nawet najdrobniejsze szczegóły wyświetlanego filmu. Wspomniany, wykrzywiony kształt tego telewizora pozwala na całkowite zanurzenie się w rozrywce.

Telewizory idealne do filmów: SENCOR 2463TC

Czas na telewizor, który za niewielkie pieniądze potrafi zaoferować bardzo wiele. 24 calowy ekran o głębokich kolorach wyświetli film w jakości HD. Dzięki mniejszym rozmiarom, będzie idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie dysponują dużym salonem. Dodatkowo telewizor ma możliwość nagrywania na zewnętrzną pamięć masową wyświetlanego obrazu.