Odśwież swoją konsolę - najlepsze akcesoria do PlayStation 4

AS
08.04.2018 23:04
Chciałbyś wycisnąć ze swojej konsoli jeszcze więcej? Nadać jej nowego wyglądu? Przyglądamy się najlepszym akcesoriom do PlayStation 4

Oczywiście nie ujmując znanej konsoli od Microsoftu, PlayStation 4 zebrało ogromną rzeszę fanów. Wpływa na to nie tylko łatwość obsługi sprzętu, mocne komponenty i legendarny, bardzo wygodny pad. Duże znaczenie ma także szeroka baza, doskonałych gier, których nie znajdziemy na innych konsolach.

Z czasem jednak chcemy jeszcze więcej. Choć zabawa na osławionej "PS czwórce" nie ma sobie równych, to dzięki odpowiednim akcesoriom do konsoli możemy uczynić rozgrywkę jeszcze lepszą. Dlatego też sprawdzamy najlepsze akcesoria do PlayStation 4.

Najlepsze akcesoria do PlayStation 4 : Pad do konsoli

Klasyczny pad do PS 4 przez lata stał się synonimem wygodnej rozgrywki. Pad o charakterystycznym układzie czterech przycisków (trójkąt, kółko, krzyżyk, kwadrat) jest znakiem rozpoznawczym dla PlayStation. DualShock Controller to najnowsza generacja tego pada, która choć powala możliwościami, to wyglądem już niekoniecznie.

Można to jednak szybko zmienić! Na rynku znajdziemy całą masę rozmaitych odpowiedników o różnej kolorystyce i lepszym komforcie użytkowania. Złoty kontroler o jeszcze wygodniejszym kształcie i bardziej chropowatej powierzchni przycisków? Chcemy to!

Najlepsze akcesoria do PlayStation 4: Słuchawki gamingowe

Komunikacja to ważna sprawa w grach zespołowych. Trudno zatem dziwić się, że słuchawki o przestrzennym dźwięku z czułym mikrofonem to rzecz, której posiadacze PS 4  zawsze zazdrościli graczom preferującym grę na komputerze. Dziś jednak uzyskanie takiej pary słuchawek już nie stanowi problemu.

Obecnie dostępna jest cała gama produktów o równie wysokiej jakości dźwięku i świetnym wykonaniu. Słuchawki gamingowe to must have nim przystąpimy do gry w takie tytuły jak Overwatch czy Battlefield 1.

Najlepsze akcesoria do PlayStation 4: Kierownica rajdowa

Kto grał na padzie do PlayStation 4 wie jak bardzo wygodnie się na nim gra. Ale nie przeszkadza to jednak stwierdzeniu, że w przypadku gier wyścigowych, klasyczna kierownica będzie jeszcze lepsza.

Jeśli chcesz maksymalnie dać porwać się rozgrywce i poczuć się w mgnieniu oka jak kierowca rajdowy, musisz przed kolejnym wyścigiem zaopatrzyć się w kierownicę rajdową. Kierownica, oprócz znanych z naszego pada przycisków, posiada także całe dodatkowe instrumentarium dające pełną kontrolę nad wirtualnym bolidem. 

Najlepsze akcesoria do PlayStation 4: Peryferia

Chcesz wycisnąć absolutnie wszystko co ma do zaoferowania Twoja konsola i cieszyć się z niej na całego? Nie ma problemu! Na rynku znajduje się cała gama dedykowanych urządzeń oraz najlepszych akcesoriów do PlayStation 4, które pozwalają na jeszcze ciekawszą zabawę.

Wśród nich bez wątpienia należy wymienić specjalnie dedykowaną kamerkę do PS4 czy gogle VR umożliwiające dosłownie wejście do wirtualnego świata. Innym, równie istotnym akcesorium, będzie ładowarka do padów, która pozwoli w szybki sposób sprawnie naładować urządzenia.

Najlepsze akcesoria do PlayStation 4: Gry!

Choć trudno w pierwszej chwili uznać to za akcesorium w klasycznym rozumieniu tego słowa, to każda nowa gra znacząco poszerza możliwości naszej konsoli. Lepsze efekty graficzne, ciekawszy gameplay i sporo dodatkowych atrakcji kryjących się za coraz to nowszą grą powoduje, że rozgrywka wchodzi na naprawdę wysoki poziom. 

Duże znaczenie odgrywają szczególnie gry, które są tworzone wyłącznie z myślą o PlayStation 4. Dzięki temu gra maksymalnie wykorzystuje dostępne komponenty konsoli dając najlepszy możliwy obraz. Dobrym tego przykładem jest gra Horizon Zero Dawn.