Gry, które nie pozwolą Ci się oderwać od rozgrywki

AS
08.04.2018 23:31
Gry warte uwagi

Gry warte uwagi (pexel)

Wybieramy gry, które z pewnością nie pozwolą Ci się oderwać od rozgrywki na długie godziny

Co cechuje naprawdę dobrą grę? To, że nie odejdziemy od niej dopóki jej nie skończymy. Wydaje się, że przy tak szerokiej gamie gier dostępnych na rynku, znalezienie tytułu właściwego i pozwalającego nam całkowicie wskoczyć w wir wirtualnych wydarzeń jest wręcz banalne.

Niestety jest odwrotnie. Coraz więcej gier, choć wygląda fantastycznie, wielokrotnie cechuje wtórność i schematyzm. Mając to na uwadze, podpowiadamy, które gry będą z pewnością warte Waszej uwagi i nie pozwolą Wam szybko pójść spać.

Gry warte uwagiGry warte uwagi Gry warte uwagi Gry warte uwagi

Gry warte uwagi: ASSASSIN'S CREED ORIGINS

Przed Wami świetna gra akcji. Ubisoft tworząc pierwszą część Assassin's Creed, gdzie wcielaliśmy się w legendarnego Assasyna - Altaira, dokonał rewolucji w świecie gier komputerowych. Najnowsza część gry Assassin's Creed Origins stanowi powrót do korzeni serii. Tym razem trafiamy do starożytnego Egiptu i pokierujemy losami dalekiego krewnego Altaira. Skradanie się, wspinanie po budowlach i zachwycające walki? Chcemy to! 

Gry warte uwagi: GTA V

Niewzruszony klasyk i zdecydowanie gra warta uwagi . Choć ta pozycja ma już trochę lat na karku, zdecydowanie dalej stanowi lidera wśród gier, które nie pozwolą szybko odejść od konsoli. W GTA V poznajemy historię trójki rabusiów. Co więcej, losami każdego z nich pokierujemy osobno. Masa możliwości, otwarty i pełny misji świat gry oraz liczne napady to mocne punkty tej gry!

Gry warte uwagi: BATTLEFIELD 1

Battlefield 1 wrzuca nas w wir walk pierwszej wojny światowej dając nam możliwość wzięcia udziału w najsłynniejszych operacjach wojskowych tamtych czasów. Gra powala nie tylko swoim realizmem, ale jak na grę z serii Battlefield przystało, nieziemskim trybem rozgrywek sieciowych. Teraz gra doczekała się kompleksowego wydania ze wszystkimi dotychczasowymi dodatkami. To brzmi jak najlepszy prezent na urodziny!

Gry warte uwagi: OVERWATCH

Fakt, kto stworzył tę grę już samo w sobie jest najlepszą możliwą zapowiedzią. Overwatch to dynamiczny sieciowy shooter wydany przez Blizzarda, który czerpie nieco z popularnych gier typu MOBA. W grze możemy kierować rozmaitymi bohaterami, przy czym każdy z nich posiada swój wyjątkowy zestaw umiejętności bojowych. Zdecydowanie gra warta uwagi.

Gry warte uwagi: THE EVIL WITHIN 2

Dzieło słynnego Shinjiego Mikami. Pierwsza część gry nieźle namieszała na rynku gier, które możemy zaklasyfikować jako "straszne". Tu jednak gra trochę nie pasuje, bowiem świetna oprawa audiowizualna, która modelami poziomów i naszych przeciwników sugeruje raczej klasyfikacje gry do kategorii "przerażająca". W grze wcielamy się w detektywa Sebastiana Castellanosa, który wkraczając do koszmarnego i brutalnego świata, rusza w ślad za zaginioną córką.

Gry warte uwagi: RAYMAN LEGENDS

Klasyk, który bije na głowę każdą inną platformówkę. Słynny bohater wraca w nowej odsłonie. Rayman legends to kolejna część serii gier stworzonych przez Ubisoft, które zachwyciły przepięknymi, bajowymi poziomami i intrygującymi, dowcipnymi bohaterami. W najnowszej części mamy szansę odwiedzić lokacje inspirowane grecką mitologią oraz średniowieczem.