Kolekcja Reserved Re.Design w męskim wydaniu!

Redakcja
11.04.2018 17:59
Najnowsza kolekcja Reserved

Najnowsza kolekcja Reserved (Fot. materiały prasowe)

Wiosenna odsłona męskiej kolekcji Reserved Re.Design.02 jest już dostępna w sklepie internetowym reserved.com oraz stacjonarnie w Złotych Tarasach we flagowym salonie marki. Dedykowana entuzjastom mody, pełna odświeżonych klasyków w unowocześnionej formie. Inspirowana jest stylem zespołów muzycznych z lat osiemdziesiątych, czerpie inspiracje z ulic europejskich miast.

Kosmiczne nadruki i denim wręcz mundurkowy - oto mężczyzna w stylu Re.Design.02. Proste, prostokątne formy stanowią wspaniałe tło dla gwiezdnych obrazów i rysunkowych portretów kosmonautów. Te znajdują się nie tylko klasycznie na t-shirtach, lecz także na koszulach. Dżins wykorzystany w kolekcji jest surowy, bardzo gruby i plastyczny. Ciemny granat z białymi przeszyciami mógłby wystąpić we współczesnej wersji "Człowieka z marmuru"". Towarzyszą mu biel, beż i pomarańcz, przybierając fasony proste i intrygujące jednocześnie. Poszerzone ramiona, duże, nakładane kieszenie, geometryczne cięcia, a wszystko noszone warstwowo, począwszy od cienkiego, przylegającego do ciała golfu. Jest nieco zapożyczeń od subkultur, na tyle subtelnych jednak, by stworzyć nowy język.

Najnowsza kolekcja ReservedNajnowsza kolekcja Reserved Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Pojawia się męski trencz: antracytowy, z dwoma rzędami guzików i szerokim paskiem. Na pierwszy rzut oka klasyczny, lecz gdy przyjrzymy mu się bliżej, zauważymy dwie warstwy klap kołnierza. Całości towarzyszą czarne skórzane akcesoria: sztyblety, sznurowane buty za kostkę i prostokątna torebka "nerka".

Reserved Re.Design.02 jest kolekcją  odnoszącą się w swych inspiracjach  do  polskiej sztuki dwudziestego wieku. Kolory jak z dawnych plakatów, rzeźbiarskie, modernistyczne konstrukcje, odważne, lecz wygodne kroje, wyraziste przeszycia, niczym zdecydowane, mocno  naszkicowane kreski.  Mimo artystycznych  założeń, ubrania z logo Re Design 02 stawiają utylitaryzm trendów w męskiej garderoby.

Najnowsza kolekcja ReservedNajnowsza kolekcja Reserved Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Sesja wizerunkowa autorstwa duetu Magda Wunsche / Agnieszka Samsel została zrealizowana dla Re.Design.02 z udziałem Xavier Buestel'a jednego z najbardziej rozchwytywanych modeli ostatniego sezonu, który w ostatnich sezonach pracował dla takich marek jak Hermes, Gucci, Alexander McQueen, Valentino, Dries van Noten. Zdjęcia powstały w plenerze Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego podkreślają nowoczesny klimat kolekcji, której poszczególne elementy świetnie komponują się z klasykami męskiej szafy.

Poznaj najnowszą kolekcję:

Więcej o: