Słuchawki do 150 zł - dla wszystkich miłośników muzyki. Ponad 20 modeli

KS
20.02.2019 12:30
Słuchawki do 150 zł - dla wszystkich miłośników muzyki

Słuchawki do 150 zł - dla wszystkich miłośników muzyki (fot. unsplash)

Dla osób, które nie lubią rozstawać się z ulubioną muzyką przygotowaliśmy przegląd niedrogich słuchawek. Wybraliśmy najlepsze słuchawki nauszne, douszne oraz dla sportowców w przedziale cenowych do 150 zł.

Słuchawki nauszne

To popularny rodzaj słuchawek zwłaszcza wśród miłośników muzyki oraz osób, które nakładają słuchawki podczas grania lub pracy przy komputerze. Charakteryzują się dobrą jakością dźwięku oraz niedużym negatywnym wpływem na słuch. Wyróżniamy wśród nich modele otwarte (nieprzylegające bezpośrednio do kanału słuchowego) oraz zamknięte (przylegając do kanału słuchowego, lepiej wyciszają dźwięki z zewnątrz). Dla osób pracujących na takich słuchawkach przy komputerze polecamy modele z mikrofonem.

Słuchawki douszne

Jak sama nazwa może sugerować, umieszczamy tego typu słuchawki wewnątrz kanału słuchowego. Są znacznie mniejsze od wyżej opisanych modeli a przez to znacznie bardziej mobilne. Wiele nowoczesnych modeli całkiem dobrze dopasowuje się do kształtu ucha przez to są wygodne i dobrze leżą. Niestety jakość dźwięku często jest na nich nieco gorsza niż na słuchawkach nausznych. 

Słuchawki sportowe

Dla osób uprawiających sport polecamy przede wszystkich słuchawki douszne, zauszne oraz bezprzewodowe. Takie modele nie krępują ruchów oraz nie przeszkadzają w trakcie treningu. Może być trudno nam znaleźć dobrej jakości słuchawki bezprzewodowe do 150 zł, ale nie jest to niemożliwe. A jeżeli uprawiamy sport w bardziej ekstremalnych warunkach warto pomyśleć o słuchawkach wodoodpornych i wstrząsoodpornych. 

Komentarze (8)
Zaloguj się
 • wintersun

  Oceniono 7 razy 5

  A na zdjęciu słuchawki Dr Dre, które chodzą średnio za 800 zł +. Chociaż faktycznie - jeśli weźmiemy pod uwagę jakość, powinny się mieścić w granicach 80 zł.

 • Mescal Snowboy

  Oceniono 5 razy 5

  Podobno znajdę w tym artykule słuchawki do 150,- PLN. Na razie trafiłem na Bose za 1600,- Żenada ten Wasz artykuł sponsorowany. Nierzetelna i manipulacyjna informacja.

 • sacc77

  Oceniono 4 razy 2

  Czy was pogieło?
  A gdzie informacja, że jest toi zwykła reklama - lokowanie produktu
  Szczyt chamstwa i bezczelności podawać suche linki bez żadnej informacji o

 • cotypowiesz

  Oceniono 1 raz 1

  Ja za swoje nie dałem nic, bo je po prostu ukradłem. Najadłem się tylko trochę nerwów, ale wszystko skończyło się dobrze. Model Sony MDR.

 • krysiasta2

  0

  Jeżeli chodzi o słuchawki do 150 zł to polecam słuchawki skullcandy smokin buds 2, które kosztują dokładnie o złotówkę mniej niż tytułowe 150 zł :) dobra jakość dźwięku, możliwość zmiany muzyki przez pilota. jak na słuchawki dokanałowe to naprawdę fajnie izolują od otoczenia.

 • kasan-der

  Oceniono 2 razy 0

  moje kosztowały 5 zł

 • jacek.boczkowski

  0

  Kiedyś wypróbowałem w markecie wszystkie słuchawki jakie mieli (ok. 30 modeli). Kilka z nich wyróżniało się dźwiękiem m.in. Panasonic RP-DJS200. Są niedrogie i do tego składane.

 • pilot.tv

  Oceniono 4 razy -2

  Słuchawki douszne niszcza słuch i powoduja głuchote. Nie powinno sie ich uzywac.
  Brak o tym informacji w powyzszym artykule sponsorowanym.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX