Wydrukuj wspomnienia - dzięki tym drukarkom twoje zdjęcia będą pamiątką i dekoracją domu

KS
01.01.2019 09:00
Wydrukuj wspomnienia - drukarki, aparaty drukujące - przegląd

Wydrukuj wspomnienia - drukarki, aparaty drukujące - przegląd (fot. pexels)

Chociaż większość z nas przechowuje zdjęcia jedynie w formie cyfrowej, to wydrukowane będą stanowić niezapomnianą pamiątkę np. z wakacji oraz dekorację domu czy mieszkania. Wybraliśmy dla was najciekawsze drukarki oraz aparaty drukujące.

Drukarki do zdjęć stacjonarne

Drukarki stają się coraz tańsze, co za tym idzie, również drukowanie zdjęć w domu może okazać się najtańszym rozwiązaniem. Dobrej jakości drukarkę możemy kupić poniżej 500 zł, ale najlepsze modele to wciąż koszt powyżej 1000 zł. Jeżeli zależy nam na drukowaniu zdjęć, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na jakość odwzorowania kolorów, trwałość odbitek oraz łatwość drukowania zdjęć w popularnych formatach. Zwykle drukarki atramentowe lepiej radzą sobie z wydrukiem zdjęć niż modele laserowe. 

Drukarki do zdjęć stacjonarneDrukarki do zdjęć stacjonarne kolaż redakcja, materiały partnerów

Mobilne drukarki do zdjęć

Niewielkich rozmiarów drukarki do zdjęć możemy podłączyć bezpośrednio do smartfona i cieszyć się wydrukowanymi zdjęciami w kilkanaście sekund. Wśród najpopularniejszych rozwiązań na rynku znajdziemy takie urządzenia jak: Polaroid Zip Printer, HP Sprocket Mobile Photo Printer czy Kodak Mini. Dzięki kompaktowym rozmiarom drukarki możemy zabrać ze sobą wszędzie, również na wakacje. Wybierając taką drukarkę, warto zwrócić uwagę, czy jest kompatybilna z systemem operacyjnym naszego smartfona. 

Mobilne drukarki do zdjęćMobilne drukarki do zdjęć kolaż redakcja, materiały partnerów

Aparaty błyskawiczne - Instaxy

Aparaty błyskawiczne straciły na popularności za sprawą fotografii cyfrowej, jednak sentyment do nich powraca. Moment oczekiwania na wydruk fotografii w białej ramce jest dla wielu osób ekscytujący i pozwala przenieść się do czasów dzieciństwa. Chociaż zdjęcia z tego typu aparatów są znacznie gorszej jakości od tych wykonywanych cyfrowo, to wciąż nie brakuje ich miłośników. Takie zdjęcia mogą stać się świetną dekoracją pokoju. 

Więcej o:
Komentarze (5)
Zaloguj się
 • ref-lex

  0

  Reklamowy artykul, nie ma nic wspolnego z jakoscia zdjec. Czytelnik jest oszukiwany, celem artykulu jest naciagnac go na kupno drukarki. Drukarka nie musi byc droga, firmy drą skorę na kupującym ceną tuszu do drukarki. O tym artykul dyskretnnie milczy.

 • student_zebrak

  0

  Odbitka na papierze Fuji 15 na 20 cm kosztowala mnie 60 centow. Trwalosc archiwalna, doskonale kolory.
  Ile kosztuje odbitke drukowana na specjalnym papierze i tuszach z plujki? Z pewnoscia wielokrotnie wiecej.
  Drukowanie w kolorze w domu jest ekonomicznie i technicznie nieusprawiedliwione. Tym bardziej w mniejszym formacie, np 10 na 15 cm kosztuje 10 centow.

 • partia_niewidzialnych

  0

  It has electrolytes!

  Ku..., kiedy ostatnio napisaliście artykuł o technologiach zamiast przepisywać materiały sponsora reklamy na n-tej stronie najbliższego numeru?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX