Najciekawsze prezenty na Dzień Dziecka [do 150 zł]

KS
22.05.2018 10:30
Dzień Dziecka - Jakie są najlepsze prezenty dla dzieci?

Dzień Dziecka - Jakie są najlepsze prezenty dla dzieci? (iStockPhoto)

Szukasz wyjątkowego prezentu z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka? Wybraliśmy najciekawsze zabawki i gadżety poniżej 150 zł.

Gry planszowe dla dzieci

Gry planszowe wróciły do łaski kilka lat temu i wciąż zyskują na popularności zarówno wśród najmłodszych, jak i dorosłych. Odpowiednio dobrana do wieku i zainteresowań dziecka gra planszowa będzie świetnym pomysłem na prezent z okazji Dnia Dziecka. Ciekawe propozycje znajdziemy już poniżej 50 zł, ale jeżeli możemy przeznaczyć większy budżet na prezent to z powodzeniem kupimy rozbudowaną grę dla całej rodziny. 

Gry planszowe dla dzieciGry planszowe dla dzieci kolaż redakcja, materiały partnerów

Deskorolki do 150 zł

Pomimo pojawiania się nowoczesnych, elektrycznych pojazdów, deskorolki wciąż są popularnym gadżetem dla dzieciaków. Nie są już jednoznacznie kojarzone z subkulturą skate'ów i chętnie po nie sięgają zarówno chłopcy jak i dziewczynki. Ładna, kolorowa deskorolka, np. z ulubioną postacią z bajki to dobry pomysł na Dzień Dziecka

Akcesoria dla graczy

Jeżeli maluch jest zapalonym graczem PC-owym lub konsolowym, to dobrym pomysłem na prezent na Dzień Dziecka będą akcesoria dla graczy. Dobra myszka, słuchawki czy klawiatura mechaniczna to zwykle spory koszt, ale w sklepach internetowych znajdziemy również tańsze propozycje, które mieszczą się w naszym budżecie. 

Akcesoria dla graczyAkcesoria dla graczy kolaż redakcja, materiały partnerów

Dla miłośników LEGO

LEGO to najbardziej kultowe klocki, a w zabawie nimi nierzadko uczestniczą poza dziećmi także ich rodzice. Jeżeli maluch jest również miłośnikiem duńskich klocków, to do 150 zł możemy wybrać całkiem porządny zestaw dopasowany do gustu dziecka. Możemy także zamiast klocków wybrać ciekawe akcesoria z motywem LEGO, np. zegar do pokoju dziecka lub pojemnik na kolekcję klocków. 

Zestawy kreatywne

Zestawy kreatywne to kolejny bardzo dobry pomysł z okazji Dnia Dziecka. Pomagają dzieciom nie tylko rozwijać zdolności manualne, ale także mogą być źródłem nowej pasji. Wśród propozycji znajdziemy zarówno zestawy do przygotowywania modeli czy naukowych eksperymentów jak i  rozbudowane zestawy do rysowania i malowania. 

Zestawy kreatywneZestawy kreatywne kolaż redakcja, materiały partnerów

Zegarki dziecięce

Chociaż coraz częściej zegarki są wypierane przez smartwache, to wciąż kolorowe dziecięce modele cieszą się wśród maluchów popularnością. Zegarki dla dzieci pełnią nie tylko rolę czasomierzy, ale także dodatku do stroju, na co zaczynają zwracać uwagę coraz młodsze dzieci. Warto jednak postawić na bardziej klasyczny zegarek, który będzie mógł służyć dziecku przez dłuższy czas niż model ozdobiony np. postaciami z aktualnie lubianej bajki. 

Więcej o: