Raty zero procent - oferta ratalna w RTV EURO AGD. Co warto wiedzieć?

KS
19.06.2018 11:00
Raty 0 % - oferta ratalna w RTV EURO AGD.

Raty 0 % - oferta ratalna w RTV EURO AGD. (fot. pexels)

Czeka was większy zakup sprzętu elektronicznego, AGD lub RTV i zastanawiacie się nad zakupem na raty? W RTV EURO AGD macie do dyspozycji ofertę ratalną z oprocentowaniem 0%. Czy i jak to działa? Odpowiadamy na wątpliwości

Prawdziwe raty 0%

Jeżeli planujemy zakup na raty to przede wszystkim zastanawiamy się, jak obniżyć koszty kredytu ratalnegoi i jednocześnie nie płacić zbyt wysokich rat miesięcznie. Zazwyczaj jeśli bierzemy raty na krótszy okres to koszty są niższe.

Jednak w ofercie RTV EURO AGD "Raty 0%" możemy rozłożyć płatność za zakupy na 10, 20 lub 30 rat z oprocentowaniem 0% (RRSO 0%). Oznacza to, że kwota kredytu ratalnego zostaje rozdzielona odpowiednio na 10, 20 lub 30 części, bez żadnych dodatkowych kosztów. Najlepiej zobrazować to na prostym przykładzie: jeżeli produkt kosztuje 3000 zł to zapłacimy za niego 100 zł x 30 rat. Do 2 lipca warto skorzystać z promocji "2 raty gratis", w których sklep spłaca za nas dwie raty (w opcji kredytu 30 x 0%). 

Sklep oferuje także dodatkową ofertę ratalną, w której możemy dowolnie ustalić czas trwania kredytu (od 3 do 48 miesięcy), jednak w tym przypadku musimy liczyć się z dodatkowymi kosztami. 

Raty przez internet czy z doradcą?

Podczas zakupów przez internet również możemy skorzystać z opcji ratalnej. Do wyboru mamy możliwość rezerwacji towaru w sklepie i spotkanie z doradcą kredytowym, jak również złożenie wniosku przez internet. Za pośrednictwem internetu możemy wnioskować o kwotę kredytu do 10 000 zł, a cały proces jest bardzo prosty i szybki - decyzję kredytową możemy dostać już w 15 minut. Jedyne wymagane dokumenty to dowód osobisty, dane zakładu pracy oraz numer rachunku bankowego, z którego dokonane zostanie potwierdzenie tożsamości. Jeżeli potrzebujemy większej kwoty (do 31 000 zł), to musimy spotkać się z doradcą kredytowym w sklepie RTV EURO AGD. 

Co warto teraz kupić w ofercie ratalnej?

Dzięki ofercie ratalnej w RTV EURO AGD niewielka, dopasowana rata nie obciąży tak portfela jak jednorazowy zakup sprzętu. Dzięki temu możemy zastanowić się nad zakupem lepszej lodówki, piekarnika czy telewizora. A jeżeli czeka nas np. remont kuchni to możemy w jednym kredycie 0% wziąć wszystkie sprzęty AGD, dzięki czemu obniżymy jednorazowy wydatek i będziemy mogli przeznaczyć pieniądze np. na lepsze materiały wykończeniowe. Teraz polecamy przede wszystkim ofertę telewizorów 4K, kin domowych oraz innych sprzętów multimedialnych. Jeszcze zdążymy wymienić wysłużone RTV i cieszyć się np. sportowymi emocjami podczas Mundialu w najlepszej rozdzielczości oraz z najlepszym udźwiękowieniem. 

Więcej o:
Komentarze (55)
Zaloguj się
 • hirokuni

  Oceniono 18 razy 10

  HłeHłe - ile razy będąc w tym sklepie i zamiarując zakup w ratach "0%" - po złożeniu wniosku i "konsultacjach" z instytucją finansową - otrzymywałem ofertę "0%" + obowiązkowe ubezpieczenie, które wychodziło jakieś kilka (ok. 10) %.... żenada - a artykuł oczywiście sponsorowany?

 • rasta-mw

  Oceniono 12 razy 6

  Ubezpieczenie NIE jest obowiązkowe, mimo że "doradcy" robią wszystko by wam je wcisnąć. Euro na tym zabrania wiele milionów miesięcznie z samych prowizji ;) Takie ubezpieczenie warto jednak wykupić na drogie telefony czy tablety, lecz to nie jest obowiązek i raty są przyznawane niezależnie od ubezpieczenia..

 • normalny_ludz

  Oceniono 5 razy 5

  Ale czego wy nie rozumiecie? Załóżmy,że TV kosztuje 2tys.Raty 20x100zł. A teraz mówisz sprzedawcy,że jednak bierzesz za gotówkę i jak dostaniesz upust.I okazuje się,że kupujesz ten TV za 1800zł.Te 200 dostaje bank od sklepu,tyle w temacie.

 • mjunhy

  Oceniono 7 razy 5

  w EURO AGD sprzęt ma zawyżoną cenę i kupując za gotówkę przepłacamy a kupując w kredycie zawyżona kwota to zysk banku

 • ogniesteoczy

  Oceniono 9 razy 3

  z innej beczki za ile pln redakcja się sku...ła art sponsorowanym zamiast opisać wałki na obowiązkowym ubezpieczeniu? Prawdziwe ZERO % + obowiązek ubezpieczenia .... płacę 40% dochodowego w PIT i bez ubezpieczenia się nie dało pralki za 2100 kupić na te c...zero raty.

 • gdziekucharek6

  Oceniono 2 razy 2

  Kupiłem na raty 0% i faktynie wyszło 0% !

  Żartowałem.

 • bolec71

  Oceniono 6 razy 2

  Bzdury. Chciałem kupić tablet za 1500 PLN na te mityczne raty 0%. Pani wyliczyła mi oczywiście 10x150PLN + 380 PLN ubezpieczenie + opłaty. Spróbujcie coś kupić na te "Raty 0%", a później opiszcie jak to faktycznie wyglądało.

 • Jerzy Jankowski

  Oceniono 6 razy 2

  Właśnie tak. Raty niby są, ale bez ubezpieczenia ani rusz. Odszedłem z kwitkiem i kupiłem gdzie indziej.

 • ogniesteoczy

  Oceniono 10 razy 2

  Raty zero dlaczego UOKIK tego jeszcze nie pyknął milionami kar nie rozumiem.
  Raty może i zero ale ubezpieczenie od złamania penisa w afryce 30% ceny sprzętu.... no i bez ubezpieczenia się nie da....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX