Telewizory 4K UHD za mniej niż 2600 zł. Zobaczcie najciekawsze propozycje

KS
09.08.2018 12:00
Telewizory 4K UHD za mniej niż 2600 zł

Telewizory 4K UHD za mniej niż 2600 zł (fot. unsplash)

Telewizory 4K powoli stają się standardową propozycją w ofercie większości producentów. Dzięki temu ich ceny są coraz bardziej przystępne. Wybraliśmy dla was najciekawsze opcje w cenie poniżej 2600 zł.

Osoby, którym zależy na najwyższej jakości obrazu, powinny zdecydować się na telewizor 4K, nie rozważając nawet modeli Full HD. Zwłaszcza, jeśli planują zakup średniego lub większego modelu.Obecnie telewizory dostępne na rynku bardzo dobrze radzą sobie z poprawianiem jakości obrazu - nawet jeśli materiał źródłowy nie jest w rozdzielczości 4K - dzięki czemu obraz ze standardowej telewizji wygląda lepiej. Fani kina domowego szukający idealnego telewizora do oglądania materiałów 4K i grania na nowoczesnych konsolach powinni zwrócić uwagę na wsparcie technologią HDR. 

Panele wyświetlające materiały HDR osiągają mniejszą jasność niż przy standardowym sygnale, a przy tańszych matrycach może to być zauważalne. Dlatego wybierając nawet niedrogi telewizor 4K, warto zwrócić uwagę, by był on jak najjaśniejszy. Jeżeli jednak nie zależy nam na oglądaniu materiałów z HDR, parametr jasności nie będzie aż tak istotny. 

Wybór telewizora, który będzie wyświetlał obraz w rozdzielczości 4K to także wybór konkretnego oprogramowania smart tv. W zależności od firmy mamy różne rodzaje funkcji smart oraz dostęp do różnych aplikacji. Wiele telewizorów działa na systemie Android TV, który będzie intuicyjny ze względu na podobieństwo do oprogramowania na smartfonach i tabletach. Z kolei telewizory Samsung i LG mą własny, autorski system, który jest dobrze wspierany, dzięki czemu mamy możliwość korzystania z wielu aplikacji, w tym Netflix w 4K. Na rynku znajdziemy także modele z innymi systemami operacyjnymi, dlatego każdy powinien wybrać model dla siebie.

Poniżej przygotowaliśmy dla was przegląd najciekawszych telewizorów 4K za mniej niż 2600 zł. 

Komentarze (15)
Zaloguj się
 • allegropajew

  Oceniono 3 razy 1

  Kupowanie telewizorów powyżej 40 cali z matrycą 60Hz to absurd. Nadto ŻADEN z tych telewizorów NIE MA HDR. Akceptują wprawdzie sygnał ale niczego nie wyświetlają. A że sygnał 4K poza grami z konsoli jest dostępny TEORETYCZNIE (i nadto drogo), to sens powyższych modeli jest ŻADEN.

  Gościula

 • lm648

  Oceniono 5 razy 1

  Jaka telewizja nadaje w 4 K ? ..... telewizja Trwam???? :) ))) Żadna!!! ... a więc dajcie se spokój z 4K :) )))

 • Dariusz Adamczyk

  Oceniono 3 razy -1

  A czemu tak wszyscy w tych artykulach przestali pisać o Panasonicu? Nie odpalił doli?

 • js08836

  Oceniono 12 razy -8

  Dużo propozycji, tylko po co. Chcesz mieć prawdziwy telewizor 4K ,to kup TV OLED. Inne,to szrot.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX