Polscy producenci elektroniki - zobacz najciekawszą ofertę rodzimych marek

KS
22.08.2018 09:00
Polscy producenci elektroniki

Polscy producenci elektroniki (fot. pexels)

Polscy producenci są coraz cząściej doceniani również na świecie. Wybraliśmy dla was najciekawsze propozycje z oferty najbardziej znancyh polskich producentów elektroniki, które mają doskonały stosunek jakości do ceny.

Kruger&Matz

To jeden z lepiej znanych polskich producentów elektroniki, którego oferta obejmuje zarówno sprzęt AGD i RTV jak i urządzenia mobilne czy car audio. Firma, która istnieje na rynku od 2010 roku, zdobyła kilka nagród. Między innymi godło Odkrycie Roku 2013, które zostało przyznane za innowacyjność smartfona LIVE czy godło Dobra Marka 2014. 

GoClever

Firma działa od ponad 11 lat i specjalizuje się w elektronice użytkowej. Poza Polską marka znana jest w ponad 20 krajach Europy i Azji, co czyni ją jedną z najsilniejszych marek z Europy Wschodniej i Środkowej. W ofercie znajdziemy między innymi tablety, nawigacje, smartfony i smartwatche. 

Manta

Manta kieruje swoją ofertę do osób, które nie szukają najnowocześniejszych technologii i najlepszych rozwiązań. Produkowany sprzęt jest z nieco niższej półki niż czołowych liderów rynku, jednak zdecydowanie tańszy. Firma zasłynęła przede wszystkich z odtwarzaczy DVD oraz telewizorów, a w ofercie znajdziemy również dekodery, smartwatche czy urządzenia AGD. 

Kiano

Marka Kiano należy do Barel Poland Sp. z o.o. i zdobywa coraz większą popularność przyzwoitej jakości niedrogimi laptopami, urządzeniami 2w1 czy tabletami. W ofercie ponadto znajdziemy smartfony, telewizory i czytniki e-booków. Filozofia marki zakłada połączenie świetnego designu, dobrej jakości i przystępnej ceny produktów. 

Modecom

Modecom to jeden z czołowych producentów na naszym rynku, który jest dobrze znany również na świecie. Firma działa od 1999 roku - jej celem było wyróżnienie się na rynku akcesoriami komputerowymi najwyższej jakości. Dzisiaj w ofercie, poza sprzętem komputerowym (w tym akcesoriami dla graczy), znajdziemy również drobną elektronikę użytkową - smartfony, nawigacje, kamery samochodowe czy słuchawki. 

MaxCom

MaxCom na rynku obecny jest od ponad 15 lat - to jeden z najlepiej rozpoznawalnych producentów telefonów komórkowych GSM, aparatów telefonicznych przewodowych i bezprzewodowych, walkie-talkie oraz nawigacji GPS. W ofercie firmy znajdziemy między innymi duży wybór telefonów tradycyjnych, komórkowych dla seniorów czy wzmacnianych i wodoodpornych smartfonów.

Więcej o:
Komentarze (117)
Zaloguj się
 • fafarafafafa

  Oceniono 67 razy 57

  Przy czym prawie żaden z "producentów" nie produkuje. Większość ich "produkcji" to pudełkowanie chińszczyzny.

 • rasta-mw

  Oceniono 56 razy 50

  Każdy z nas może być "producentem" elektroniki, wystarczy kilka tys $ i jeden email do chińczyka. Po miesiącu odbieramy dostawę sprzętu opatrzonego naszym logiem i już jesteśmy polskim producentem elektroniki ;)
  Nazwijmy te firmy po imieniu, to importerzy!

 • mistermadmat

  Oceniono 25 razy 23

  Jacy to producenci ????????? handlarze tandetą z kontenera a prym w gówn ie wiedzie manta ,wyroby oznaczone tym logiem wołają o pomstę do buddy ...

 • sacc77

  Oceniono 23 razy 21

  "Modecom to jeden z czołowych producentów na naszym rynku, który jest dobrze znany również na świecie. Firma działa od 1999 roku i jej celem było wyróżnienie się na rynku akcesoriami komputerowymi najwyższej jakości."
  Tak się starali, mocno się starali, intensywnie się starali, ze np. zasilacze komputerowe MODECOM stały się synonimem chłamu najgorszego sortu, zagrażającym - z uwagi na jakość podawanego napięcia - spaleniem podzespołów kompa.

 • Oceniono 20 razy 18

  Sami janusze importowego biznesu. Badziewna chińszczyzna. W większości tzw. gwarancją można się podetrzeć, bo janusze oszczędzają na serwisie. Rzeczywiście jest się czym chwalić.

 • easa-phone

  Oceniono 17 razy 15

  Polscy producenci elektroniki to brzmi dumnie. Bardziej polskim producentem jest LG, która ma w Polsce fabrykę, a raczej montownię. Nie ma w Polsce polskiego producenta elektroniki powszechnego użytku, który od projektu po produkt końcowy wykonywałby to w Polsce. Są tacy producenci, ale w sprzętu profesjonalnego np. alarmy, sprzęt telekomunikacyjny dla zastosowań wojskowych i przemysłowych, urządzenia pomiarowe, dostępu, p-poż i.t.d., ale o tym dziennikarze nie napiszą, bo zwyczajnie nie mają o tym pojęcia, nie wiedzą o co w tym chodzi i temat niechwytliwy.

 • gorillaglu

  Oceniono 14 razy 14

  Czy firma, która nalepia swoje logo na gotowy produkt innej firmy to producent, czy pośrednik sprzedaży?

 • Ddd Ddd

  Oceniono 13 razy 13

  Ja bym się wogóle nie przyznawał do tych marek,bo to wstyd. Telefon Kiano z Media Expert 512mb Ram nie nadaje się w ogole do użytku. GoClever tablet to jakaś kpina. Reszty nie wspomnę ,bo podobny poziom taniej chinszczyzny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX