Maszynki do strzyżenia za mniej niż 250 zł. Najlepsze modele - wybór redakcji

red
01.08.2019 08:40
Maszynka do strzyżenia

Maszynka do strzyżenia (Fot. shutterstock)

Maszynki do strzyżenia są pomocne w utrzymaniu odpowiedniej fryzury, a przy odrobinie wprawy pozwalają zaoszczędzić na fryzjerze. Wybraliśmy kilkanaście modeli za mniej niż 250 zł. Wśród nich są zarówno proste modele, jak te z wieloma dodatkowymi funkcjami.

Maszynki do strzyżenia pozwalają przede wszystkim utrzymać fryzurę, jednak niektóre modele sprawdzą się również do modelowania brody i zarostu. Modele do włosów pozwalają na regulację długości w zakresie 45 mm, zaś te do brody - nawet do 11 mm. Dzięki temu możemy bez trudu uzyskać efekt kilkudniowego zarostu lub pełnej brody. Chociaż najtańsze modele możemy kupić już za około 20 zł, proponujemy zainwestować w droższe - będą one wytrzymalsze i lepiej spełnią nasze potrzeby. Najdroższe na rynku będą profesjonalne maszynki do strzyżenia, dzięki którym można osiągnąć najlepsze efekty - mogą one działać niemal przez cały dzień. 

Maszynka do strzyżeniaMaszynka do strzyżenia Fot. shutterstock

Dobrze jest pomyśleć o maszynce, która działa bezprzewodowo - na akumulator. Dzięki temu strzyżenie będzie łatwiejsze i bardziej komfortowe. Jest ona nieco cięższa od sieciowej, ale zapewnia większą swobodę ruchów. Niektóre z modeli mają wyświetlacz, na którym możemy zobaczyć poziom naładowania baterii. Wybierając model bezprzewodowy należy zwrócić uwagę na to, jak długo maszynka będzie działać po naładowaniu. 

Najważniejsze parametry na które warto zwrócić uwagę wybierając maszynkę do strzyżenia, to przede wszystkim zakres długości strzyżenia. Ważna będzie również szerokość ostrzy, waga urządzenia, wygoda użytkowania oraz czas pracy baterii. Do 250 zł możemy znaleźć naprawdę solidne modele, ale w naszym zestawieniu nie zabrakło także tańszych propozycji. 

Więcej o:
Komentarze (37)
Zaloguj się
 • cucurucu

  Oceniono 23 razy 9

  W Polsce zabraklo bialych glow? Bialych golibrod? Do kogo skierowana jest ta reklama?

 • sysiler

  Oceniono 6 razy 6

  Ile redakcja zainkasowała za zaangażowanie w temacie? za 2 i pół stówki to już można niezłą maszynkę kupić. to co proponujecie to jest... chłam.

 • monikar26

  Oceniono 5 razy 5

  za 250 zł to można dobry sprzęt kupić, a nie takie jak wymienione w reklamie...

 • kac

  Oceniono 9 razy 5

  Nie wiem czy wiecie, że dla murzynów są specjalne mocniejsze maszynki? Ich włosy są znacznie twardsze i stąd są specjalne przeznaczone dla nich modele. Czy reklamujecie właśnie takie mocniejsze maszynki dla murzynów? Ze zdjęcia można wnioskować, że tak. W tekście niestety brakuje o tym informacji.

 • sholay

  Oceniono 3 razy 3

  Tylko Moser 1400. Kosztuje prawie połowę taniej (140 pln), jest ciężki, niewygodny ale świetnie strzyże, przy użytkowaniu domowym starczy na naście lat, za grosze można dokupić do niego nowe ostrze, jeśli się kiedykolwiek zepsuje, to łatwo go rozebrać i serwisować.

  W dodatku bez problemu przystrzyże nawet grube murzyńskie włosy.

  &

 • haha-to-ja

  Oceniono 1 raz 1

  Wybór redakcji? to klepaczki wierszówy za dyche które nic innego nie umiały na tym tez sie znajO? bravo. I ten język jak jessica do judyty pod biedronką w radomiu:D Chcemy wiecej redakcjo:D

 • maxxim3000

  Oceniono 3 razy 1

  NIE KUPUJE to maszynka dla murzynow a ja nie jestem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX