Samsung - wybrane produkty z obszernego portfolio w dobrych cenach

KS
01.03.2019 13:20
Samsung - wybrane produkty z obszernego portfolio w dobrych cenach

Samsung - wybrane produkty z obszernego portfolio w dobrych cenach (fot. pexels)

Chcesz zmienić telefon czy tablet? Oferta koreańskiego producenta Samsung jest bardzo obszerna, ale poza drobną elektroniką znajdzie się też szeroki wybór sprzętu domowego. Zobaczcie nasze propozycje, które udało nam się znaleźć w okazyjnych cenach.

Smartfony Samsung Galaxy

Telefony z linii Samsung Galaxy to jedne z najpopularniejszych smartfonów na rynku. W ofercie znajdą się zarówno najnowocześniejsze flagowe modele, jak i te, które są przystępniejsze pod kątem ceny dla szerszej grupy odbiorców. Jeżeli zależy nam na solidnym modelu w niskiej cenie, warto zwrócić uwagę na serię Galaxy J lub A. Wybraliśmy kilka modeli, które teraz można dostać w bardzo atrakcyjnych cenach.

Tablety Samsung Galaxy Tab

Chociaż tablety cieszą się obecnie nieco mniejszą popularnością niż kilka lat temu, to wciąż mają swoich zwolenników. Przydają się przede wszystkim na wyjazdach, w sytuacjach biznesowych oraz do oglądania filmów. Na najnowszych tabletach Samsung Galaxy można pisać z pomocą specjalnego rysika niemal tak samo wygodnie jak długopisem. Dzięki temu świetnie sprawdzą się też do przygotowywania notatek i nanoszenia na nie poprawek. To solidne, wielozadaniowe urządzenia. 

Tablety Samsung Galaxy TabTablety Samsung Galaxy Tab fot. pexels

Samsung do domu

Koreański producent oferuje również duży wybór sprzętów RTV oraz AGD. W ofercie znajdziemy zarówno zawansowane "inteligentne" lodówki i pralki, jak i wykorzystujące nowoczesne technologie piekarniki, w tym modele wykorzystujące technologię Dual Cook. Jedną z najnowszych propozycji wśród AGD jest np. lodówka Family Hub - to produkt jeszcze niestety stosunkowo drogi, dlatego wśród naszych propozycji się nie znalazła. Jednak warto zapoznać się z tą technologią oraz ciekawymi rozwiązaniami, jakie oferuje. W ofercie Samsung dla domu znajdziemy również odkurzacze, monitory, drukarki, karty przenośne, dyski twarde i wiele więcej. 

Więcej o: