Bardzo łatwe 150 zł za konto w mBanku. Jak wziąć udział w promocji?

Mikołaj Fidziński
01.10.2018 09:37
MBank

MBank (MBank)

Minimum wysiłku, i osoby, które założą konto osobiste w mBanku, zarobią na tym nawet 150 zł. Tak działa już druga edycja promocji "eKonto z premią". Tłumaczę krok po kroku, co zrobić, żeby zdobyć te pieniądze.

Z tego artykułu dowiesz się:

 • Jak zarejestrować się w promocji i co trzeba zrobić, żeby otrzymać 150 zł premii?

 • Jakie są warunki kont w mBanku?

 • Czy można zarobić jeszcze więcej?

Jak wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać w promocji, należy założyć osobiste eKonto standard albo eKonto plus (oba - z kartą) w mBanku. Wniosek o otwarcie każdego z tych kont dostępny jest na dedykowanej stronie internetowej.

Po otwarciu rachunku, należy aktywnie korzystać z karty do niego, oraz/albo z BLIK-a. Właśnie to jest bowiem premiowane.

 • za 5-9 transakcji w miesiącu w sklepie czy punkcie usługowym otrzyma się 10 zł. Zapłaty kartą i BLIK-iem liczą się łącznie, więc np. 6 transakcji kartą i 3 BLIK-iem to łącznie 9 transakcji w promocji

 • za 10-14 transakcji w miesiącu otrzyma się 20 zł

 • za 15 transakcji w miesiącu lub więcej otrzyma się 30 zł.

Bardzo łatwe 150 zł za konto w mBanku! Sprawdź, jak je zdobyć

Tak premie można zgarniać przez pięć kolejnych miesięcy. Jak łatwo można więc policzyć, łącznie do zdobycia jest 150 zł. Wypłata każdej premii odbędzie się do końca kolejnego miesiąca (czyli np. premia za transakcje w listopadzie zostanie wypłacona do końca grudnia).

UWAGA! Premie za aktywność kartą będą wypłacane za dany miesiąc tylko po spełnieniu w nim dwóch prostych warunków:

 • trzeba się w danym miesiącu przynajmniej raz zalogować do aplikacji mobilnej mBanku

 • na eKonto powinien w danym miesiącu wpłynąć przynajmniej jeden przelew na kwotę min. 1000 zł. Ten warunek najłatwiej spełnić przelewając na konto w mBanku pieniądze ze swojego rachunku w innym banku (w końcu też coś trzeba mieć na koncie w mBanku, żeby móc płacić kartą w sklepie).

Warto pamiętać o tych warunkach, bo jeśli one nie zostaną spełnione, to nawet i 100 transakcji kartą nie da premii za dany miesiąc. A głupio stracić szansę na dodatkowe pieniądze przez nieuwagę.

Do Promocji można przystąpić do 14 stycznia 2019 r. W promocji nie mogą wziąć udziału osoby, które miały konto osobiste albo oszczędnościowe w mBanku po 1 stycznia 2016 r.

Bardzo łatwe 150 zł za konto w mBanku! Sprawdź, jak je zdobyć

Jakie są warunki kont w mBanku?

Aby wziąć udział w promocji i zarobić nawet 150 zł, należy założyć w mBanku eKonto standard albo eKonto plus. Poniżej podstawowe warunki cenowe dla obu rachunków:

eKonto standard:

 • Opłata miesięczna za prowadzenie konta: 0 zł

 • Opłata miesięczna za kartę do konta: 4 zł / 0 zł przy min. 5 transakcjach w miesiącu (jeśli ktoś chce zdobyć premie z promocji opisanych powyżej, i tak musi dokonać tyle transakcji)

 • Opłata za wypłaty z bankomatów mBanku, sieci Euronet, Planet Cash i Banku Santander: 0 zł (1,30 zł przy wypłacie poniżej 100 zł)

 • Opłata za wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce: 7 zł. Możliwość wykupienia usługi "Wypłaty ze wszystkich bankomatów" za 5 zł miesięcznie

 • Transakcje BLIK – w tym wypłaty ze wszystkich bankomatów udostępniających tę opcję - 0 zł

 • Przelewy internetowe w złotych: 0 zł. Przelewy ekspresowe: 5 zł.

eKonto Plus:

 • Opłata miesięczna za prowadzenie konta: 5 zł / 0 zł przy wpływach na konto min. 1000 zł miesięcznie

 • Opłata miesięczna za kartę do konta: 4 zł / 0 zł przy min. 5 transakcjach w miesiącu (jeśli ktoś chce zdobyć premie z promocji opisanych powyżej, i tak musi dokonać tyle transakcji)

 • Opłata za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce: 0 zł (1,30 zł przy wypłacie poniżej 100 zł)

 • Transakcje BLIK - w tym wypłaty ze wszystkich bankomatów udostępniających tę opcję - 0 zł

 • Przelewy internetowe w złotych: 0 zł. Przelewy ekspresowe: 5 zł.

W przypadku obu kont do dyspozycji jest oczywiście także aplikacja mobilna, BLIK, możliwość płatności telefonem Apple Pay i Google Pay (płacąc Apple Pay można zdobyć kolejną premię 20 zł). Polecając konto w mBanku innym (np. znajomemu) można zarobić następne 150 zł.

Bardzo łatwe 150 zł za konto w mBanku! Sprawdź, jak je zdobyć

Czy można zarobić jeszcze więcej?

Tyle o promocji, w której od mBanku można zdobyć 150 zł. Przypominam natomiast, że tę promocję można połączyć z inną – wspólną ofertą mBanku i Bankier.pl - i otrzymać kolejne 150 zł. To daje już łącznie 300 zł. Warunki też są łatwe, więc można po prostu upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Więcej o wspólnej promocji mBanku i Bankier.pl, na której łącznie można zgarnąć 300 zł, pod tym adresem.

A jeśli ktoś akurat nie chce zakładać konta w mBanku, może skorzystać np. z promocji Konta 360 Stopni w Banku Millennium z premią 200 zł. 

materiały promocyjne partnera

Komentarze (1)
Zaloguj się
 • sigit

  Oceniono 2 razy 2

  Doczytajcie dokładnie, bo oszukują. Reklama nikogo nie wyklucza, a w regulaminie dodali pewnie kruczek i już grosza nie premii nie dostaniesz. Tak załatwili moją 17-letnia córkę, której poleciłem konto dla młodych. Nie ma różnicy w opłatach między 17 czy 18-letnim użytkownikiem - poza tym, że 17-latkę nauczyli, że mBankowi nie można ufać, bo niepełnoletniego pozbawili premii, chociaż spełnił warunki promocji. W regulamin sprytnie wpletli jedno dyskwalifikujące dziecko słowo, o którym zapomnieli wspomnieć w promocji: "dorosły", chociaż konto może założyć 13-latek. Widać, że pieniądze 17-latka są gorsze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX