Dwa przelewy, dwie płatności kartą choćby za bułki - i 200 zł w kieszeni. Ta promocja w Banku Millennium to hit tej jesieni

mf
12.10.2018 10:06

Fot. Tomasz Waszczuk / Agencja Wyborcza.pl

Aktywacja aplikacji mobilnej, dwa wpływy na konto (mogą być własne przelewy z innego banku), dwie dowolne płatności kartą - tylko tyle trzeba zrobić, oczywiście można zarejestrowaniem się w promocji - żeby zgarnąć 200 zł od Banku Millennium. Potem jest też np., bardzo dobry procent na lokacie i koncie oszczędnościowym, bony na zakupy w sklepach internetowych czy bilety do kina.

Ta promocja do hit tegorocznej jesieni. Setki Polaków już zastanawia się, na co wydać 200 zł, które w banalny sposób można zdobyć w ofercie konta 360 stopni w Banku Millennium. Nowe ubrania, super kolacja w restauracji, wielki bukiet kwiatów dla żony - możliwości jest całe mnóstwo. A jedyne co trzeba zrobić to zarejestrować się w najnowszej promocji, zrobić jeden przelew i jeden raz zapłacić kartą. Promocja jest tak prosta, że jej regulamin mieści się raptem na dwóch stronach, a to naprawdę wielka rzadkość. Gdyby wszyscy codziennie za takie rzeczy płacili po 200 zł, można byłoby żyć jak król.

O co chodzi w najnowszej promocji?

Oto, jak wziąć udział w najnowszej promocji Banku Millennium i zdobyć bardzo prosto 200 zł:

 1. Do 26 listopada należy poprzez dedykowaną stronę złożyć wniosek o Konto 360 stopni lub Konto 360 stopni Student (dla osób w wieku 18-26 lat) wraz z kartą.

 2. Podczas składania wniosku należy wyrazić zgody na przetwarzanie przez Bank Millennium i podmioty z nim powiązane danych osobowych dla celów marketingu. Te zgody są niezbędne przynajmniej do 15 lutego 2019 r. (kwestia wypłaty nagrody)

 3. Najpóźniej do 30 listopada należy podpisać umowę o konto z kartą. Bank Millennium kontaktuje się już kilka minut po wysłaniu wniosku, od razu umawia się wizytę kuriera, nawet na kolejny dzień.

 4. Najpóźniej do 5 grudnia należy aktywować aplikację mobilną Banku Millennium.

 5. W grudniu 2018 r. i styczniu 2019 r. na konto w mBanku Millennium musi wpłynąć co najmniej po 1 000 zł. Najłatwiej zrealizować ten warunek po prostu przelewając taką kwotę ze swojego rachunku w innym banku. Po zaksięgowaniu na koncie w Banku Millennium, choćby i na drugi dzień, można te środki z powrotem przelać na inny rachunek. Wystarczy, że Bank Millennium zobaczy jeden wpływ w miesiącu na min. 1000 zł, więcej go już nie interesuje.

 6. Również w grudniu 2018 r. i styczniu 2019 r. należy wykonać przynajmniej po jednej płatności kartą do konta lub za pomocą usługi BLIK. Po prostu - przynajmniej dwa razy (raz w grudniu i raz w styczniu) zapłacić choćby w osiedlowym sklepie za bułki kartą do konta w Banku Millennium. Nic więcej!

Po spełnieniu opisanych warunków otrzyma się gwarantowaną premię w wysokości 200 zł. Ta kwota wpłynie na Twoje konto w Millennium najpóźniej do 15 lutego 2019 r.

W promocji nie mogą wziąć udziału osoby, które mają już inny produkt w Banku Millennium (np. konto, lokata, kredyt, karta kredytowa, karta przedpłacona, jednostki uczestnictwa w Millennium TFI itd.), albo kiedykolwiek miały konto założone w ramach innej promocji. Nie liczą się także poręczyciele kredytów w Banku Millennium czy m.in. współposiadacze rachunków, pełnomocnicy, przedstawiciele ustawowi itd. Dla wszystkich innych drzwi do banalnie prostych 200 zł są szeroko otwarte.

Ile kosztuje Konto 360 stopni i Konto 360 stopni Student?

Nie ma się co bać - opłaty za Konto 360 stopni i Konto 360 stopni Student nie „zjedzą” premii 200 zł. W zasadzie - nie zjedzą ani złotówki, przynajmniej za szereg najpopularniejszych usług. Jak zobaczycie, kluczowe jest to, aby co miesiąc przynajmniej raz zapłacili kartą albo BLIK-iem oraz aby na ich konto łącznie w każdym miesiącu wpływało min. 1 000 zł (wymóg wpływów nie dotyczy posiadaczy Konta 360 stopni Student). Warunki są więc podobne jak te z promocji z premią 200 zł.

Poniżej wykaz podstawowych opłat dla obu kont:

Konto 360 stopni:

 • Prowadzenie konta - 0 zł pod warunkiem wpływów na konto min. 1000 zł miesięcznie (może być własny przelew z rachunku w innym banku) i jednej płatności kartą do konta albo BLIK-iem w miesiącu. 8 zł w przeciwnym przypadku

 • Użytkowanie karty - 0 zł pod warunkiem wpływów 100 zł i jednej płatności kartą w miesiącu. 7 zł w przeciwnym przypadku. Brak opłat za pierwsze 2 miesiące.

 • Bankomaty na całym świecie  - 0 zł pod warunkiem wpływów 1000 zł i jednej płatności kartą w miesiącu. W przeciwnym przypadku: 0 zł w bankomatach Millennium, 1 zł w bankomatach Santander i Planet Cash, 5 zł w innych bankomatach w Polsce, 2,5 proc. wartości wypłaty (min. 9 zł) w bankomatach za granicą. Brak opłat za pierwsze 2 miesiące.

 • Wypłata cashback (z kasy sklepu przy okazji płatności kartą za zakupy) - 0 zł

 • Przelewy internetowe i w aplikacji mobilnej, zdefiniowanie i realizacji zleceń stałych czy poleceń zapłaty - 0 zł

 • Przelewy natychmiastowe, przelewy SEPA (czyli w euro) - 5 zł

Konto 360 stopni Student:

 • Prowadzenie konta - 0 zł

 • Użytkowanie karty - 0 zł pod warunkiem jednej płatności kartą w miesiącu. 4 zł w przeciwnym przypadku. Brak opłat za pierwsze 2 miesiące.

 • Bankomaty na całym świecie  - 0 zł pod warunkiem minimum jednej płatności kartą w miesiącu. W przeciwnym przypadku: 0 zł w bankomatach Millennium, 1 zł w bankomatach Santander i Planet Cash, 5 zł w innych bankomatach w Polsce, 2,5 proc. wartości wypłaty (min. 9 zł) w bankomatach za granicą. Brak opłat za pierwsze 2 miesiące.

 • Wypłata cashback (z kasy sklepu przy okazji płatności kartą za zakupy) - 0 zł

 • Przelewy internetowe i w aplikacji mobilnej, zdefiniowanie i realizacji zleceń stałych czy poleceń zapłaty - 0 zł

 • Przelewy natychmiastowe, przelewy SEPA (czyli w euro) - 5 zł

Pełna tabela opłat dla kont jest dostępna tutaj, a dla kart tutaj.

Weź udział w hitowej promocji i zgarnij w bardzo prosty sposób 200 zł

To nie wszystko

Oczywiście posiadacze kont 360 stopni czy 360 stopni Student w Banku Millennium mają do dyspozycji nowoczesną i naprawdę użyteczną bankowość internetową i mobilną (aplikacja zdobyła pierwsze miejsce w rankingu „Przyjazny Bank Newsweeka”). Mogą też korzystać z systemu płatności BLIK oraz płatności zbliżeniowych smartfonem (z poziomu aplikacji banku). W pierwszych miesiącach 2019 r. w Banku Millennium ma ruszyć także Apple Pay.

Z kolei w ramach programu „Lubię to polecam” właściciel konta i osoba, która z jej polecenia też założy Konto 360 stopni, mogą otrzymać nagrody - do wyboru bilety do kin Helios i Multikino, 80 zł do wykorzystania w sklepach zalando.pl lub empik.com, lokata na 4 proc. na 3 miesiące (do 10 tys. zł) lub zwrot 10 proc. za płatności kartą lub BLIK-iem, do 30 zł miesięcznie przez 3 miesiące.

Warto także przypomnieć, że nowi posiadacze Konta 360 stopni w Banku Millennium mogą założyć konto oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem 2,70 proc. w skali roku przez trzy miesiące. To jedno z najwyższych oprocentowań na rynku. Na koncie można ulokować aż do 200 tys. zł. Konto oszczędnościowe można założyć w bankowości internetowej, zaraz po otwarciu konta osobistego.

Posiadacze aplikacji mobilnej Banku Millennium (a przypominamy - jej aktywacja jest jednym z warunków promocji z premią 200 zł) mogą także założyć lokatę mobilną z oprocentowaniem 2,50 proc. w skali roku. Lokata trwa 3 miesiące, można na niej ulokować do 10 tys. zł.

Weź udział w hitowej promocji i zgarnij w bardzo prosty sposób 200 zł

Więcej o: