To najlepsza lokata bankowa na rynku. Teraz można jeszcze zgarnąć za nią dodatkową premię

id
06.11.2018 11:37
gotówka

gotówka (źródło: pixabay)

Lokata HAPPY w Idea Banku uszczęśliwiła już wielu Polaków. Wszystko m.in. dzięki oprocentowaniu 4 proc. i braku konieczności otwierania konta osobistego. Teraz lokata HAPPY może dać jeszcze więcej radości niż zwykle, bo poza odsetkami można zarobić dodatkowo ponad 37 zł.

O lokacie HAPPY

3-miesięczna lokata HAPPY w Idea Banku to od kilku lat ABSOLUTNY HIT na polskim rynku bankowym. Wszystko m.in. z powodu bardzo wysokiego oprocentowania - 4 proc. w skali roku. Nie ma w tym momencie na rynku żadnej oferty o lepszych warunkach. Lokata HAPPY to po prostu numer jeden na rynku.

Na lokacie HAPPY można ulokować od 500 zł do 20 tys. zł, co oznacza, że maksymalnie "na rękę", czyli już po pobraniu podatku Belki (podatku od zysków kapitałowych) da się na niej zarobić ok. 162 zł. Oczywiście - żeby nie było wątpliwości - środki w Idea Banku są bezpieczne, normalnie chronione Bankowym Funduszem Gwarancyjnym.

Jest jeszcze jedna, równie ważna cecha, lokaty HAPPY - poza jej świetnym oprocentowaniem. Chodzi mianowicie o to, że aby ją otworzyć, nie trzeba mieć (ani zakładać) konta osobistego w Idea Banku. To często "problem" w przypadku lokat w innych bankach - że jest ona niejako prezentem za otwarcie konta. A ono - wiadomo - może kosztować. W przypadku lokaty HAPPY nie ma obaw, nie ma haczyków - wystarczy kilka minut, minimum formalności, i już można zarabiać 4 proc. w skali roku.

Lokata HAPPY dostępna jest wyłącznie dla nowych klientów Idea Banku, czyli takich, którzy nigdy wcześniej nie mieli żadnego produktu finansowego w Idea Banku ani w Lion’s Banku (ani o niego nie wnioskowali). Lokatę HAPPY można założyć tylko raz.

Specjalna oferta lokaty HAPPY w Go4Cash

Jeśli ktoś nie miał jeszcze lokaty HAPPY w Idea Banku, to być może skusi go fakt, że teraz można zarobić jeszcze dodatkowe 37,20 zł. Aby to zrobić, należy przejść do wniosku o założenie lokaty przez stronę Go4Cash.pl.

Go4Cash.pl to bezpieczna platforma, należąca do grupy Agora. Zbiera najciekawsze oferty, przy skorzystaniu z których można otrzymać np. moneyback albo premię. Chodzi m.in. o produkty bankowe, ale i zupełnie inne - zwroty można zdobyć także np. za zakupy w określonych sklepach internetowych (np. Decathlon, Frisco, Deichmann, Drogerie Natura), czy na platformach zakupowych takich jak Allegro i AliExpress. Zatem czasem warto tam po prostu zaglądać, bo a nuż znajdzie się voucher czy ofertę premii albo zwrotu i uda się zaoszczędzić na zakupie jakiejś rzeczy, którą i tak planowało się kupić. 

Jak otrzymać dodatkowe ponad 37 zł za lokatę HAPPY?

Pierwszym krokiem, aby wziąć udział w promocji Lokaty HAPPY i zyskać dodatkowe ponad 37 zł, jest zarejestrowanie się na go4cash.pl (oczywiście osoby, które już mają konto, pomijają ten krok). W tym celu należy:

  1. Podać kilka podstawowych danych - imię i nazwisko, adres e-mail czy telefon, i ustanowić hasło do konta na platformie.

  2. Po chwili na podany adres e-mail trafi wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po jego kliknięciu konto będzie aktywne.

.. .

Gdy już mamy konto w go4cash.pl, to nie pozostaje nic innego, jak zarobić dodatkowe 37 zł dzięki lokacie HAPPY. W tym celu należy:

  1. wybrać ofertę lokaty HAPPY spośród ofert dostępnych na go4cash.pl

  2. po wejściu na podstronę oferty kliknąć "skorzystaj". Wówczas zostaniemy przeniesieni na stronę Idea Banku, gdzie należy złożyć wniosek o lokatę HAPPY.

.. .

UWAGA! To kluczowe, aby wniosek o lokatę HAPPY złożyć za pośrednictwem go4cash.pl, po wejściu z tego konkretnego linka. Tylko wówczas system rozpozna, że należy nam się premia w wysokości 37,20 zł.

Podstawowa stawka premii - za samo poprawne założenie lokaty HAPPY - to 36 zł. Dodatkowe 1,20 zł otrzyma się po zaznaczeniu trzech dodatkowych zgód: dotyczące otrzymywania informacji handlowej, przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym oraz wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

WAŻNE! Wszystkie premie i zwroty zdobyte poprzez go4cash.pl są gromadzone na koncie na platformie. Wypłata środków na konto bankowe (którego numer należy podać) jest możliwa od minimum 100 zł i następuje automatycznie raz w miesiącu.

Załóż Lokatę HAPPY na 4 proc. i zgarnij ponad 37 zł od go4cash!

Jak założyć lokatę HAPPY w Idea Banku, po przejściu ze strony Go4Cash.pl?

Nie ma w tym nic trudnego, i każdy sobie z tym poradzi, ale dla pewności pokrótce opiszemy cały proces.

1. Na pierwszej stronie wniosku należy wybrać kwotę, jaką planujemy ulokować na lokacie HAPPY, podać swoje podstawowe dane (imię, nazwisko, numer telefonu, e-mail), a także zaakceptować m.in. regulamin i umowę lokaty, oraz ewentualnie zgody marketingowe.

.. .

2. Na następnej stronie wniosku należy podać kolejne dane, dotyczące m.in. miejsca urodzenia, serii, numeru i daty wydania dowodu osobistego czy adresu zamieszkania. Na koniec należy kliknąć "złóż wniosek".

.. .

3. Na adres e-mail otrzymamy potwierdzenie złożenia wniosku. Będzie tam podany także numer rachunku lokaty - należy na niego przelać określoną we wniosku kwotę lokaty. Należy to zrobić w terminie do 5 dni od momentu złożenia wniosku.

4. To wszystko! Lokata HAPPY już działa, a dodatkowe nawet ponad 37 zł zostanie zapisane na Twoim koncie w Go4Cash.pl.

WAŻNE! Po złożeniu wniosku o lokatę HAPPY, otrzymasz także e-mailowo login do systemu bankowości internetowej, a SMS-em hasło. W ten sposób będziesz miał możliwość np. składania dyspozycji dotyczących lokaty HAPPY (np. jej ewentualnego wcześniejszego zerwania) czy skorzystania z innych ofert Idea Banku.

Załóż Lokatę HAPPY na 4 proc. i zgarnij ponad 37 zł od go4cash!

materiały promocyjne Partnera

Więcej o: