Łatwa promocja. Otwórz konto w Santander Bank Polska, a dostaniesz 75 zł w gotówce i nawet 100 zł do Pyszne.pl. A to nie koniec

id
01.10.2018 13:50
.

. (Santander Bank Polska)

Bardzo łatwa, szybka, bezproblemowa promocja. Osoby, które za pośrednictwem platformy go4cash założą do 23 listopada Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska (dawny Bank Zachodni WBK) z kartą debetową oraz usługami Santander online, zarobią nawet 75 zł. Dodatkowo, od banku otrzymają vouchery na 50 lub 100 zł na zamówienia złożone przez portal Pyszne.pl. A później mogą postarać się w Santander Bank Polska o jeszcze kolejne 200 zł!

Pyszne.pl testuje nową usługęPyszne.pl testuje nową usługę Fot. Pyszne.pl

Z tego artykułu dowiesz się:

 • Jak zdobyć 75 zł od go4cash za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska, oraz voucher o wartości 50 lub 100 zł do wykorzystania na Pyszne.pl?

 • Jak zdobyć kolejne 200 zł w innej promocji Santander Bank Polska?

 • Ile kosztuje Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska?
   

Jak zdobyć 75 zł od go4cash i 500-100 zł na Pyszne.pl?

Aby otrzymać premię 75 zł w gotówce oraz voucher na 50 lub 100 zł do wykorzystania na Pyszne.pl, należy otworzyć konto w Santander Bank Polska za pośrednictwem platformy go4cash. Zatem - jeśli planowałeś założyć rachunek w tym banku, to jest okazja, żeby się pośpieszyć i dostać za to miły bonus.

Ale wszystko po kolei. Po pierwsze - premia 75 zł od go4cash.

Co to jest go4cash?

Go4cash to bezpieczny program lojalnościowy Agory. Zbiera z rynku najciekawsze oferty, za skorzystanie z których użytkownicy otrzymują bonusy, np. zwrot części wartości zakupów albo jednorazową premię pieniężną. Chodzi m.in. o produkty bankowe, ale i zupełnie inne - zwroty można zdobyć także np. za zakupy w określonych sklepach internetowych (np. Decathlon, Frisco, Deichmann, Drogerie Natura), czy na platformach zakupowych takich jak Allegro i AliExpress.

Zdobyte premie, zwroty itd. są zapisywane na koncie w go4cash. Gdy uzbierasz min. 100 zł, zostaną one automatycznie (raz na miesiąc) przelane na podany przez Ciebie rachunek bankowy. Proste.

Jak zdobyć 75 zł od go4cash za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska?

Nawet 75 zł otrzyma się od go4cash, jeśli do wniosku o konto w Santander Bank Polska przejdzie się z odnośnika na platformie go4cash. Konkretnie, można zdobyć:

 • 45 zł - za poprawnie otwarte konto w ramach akcji

 • dodatkowe 30 zł - za transakcje kartą i BLIK z Konta Jakie Chcę na łączną kwotę co najmniej 150 zł w ciągu 30 dni od założenia rachunku.

Jeśli ktoś nie ma konta na go4cash, to oczywiście pierwszym krokiem jest rejestracja na platformie. Sam proces jest bardzo prosty i potrwa dosłownie minutę lub dwie. W formularzu rejestracyjnym należy podać kilka podstawowych danych - imię i nazwisko, adres e-mail czy telefon, i ustanowić hasło do konta na platformie. Potem trzeba zalogować się na swoją pocztę e-mail (tę podaną w formularzu rejestracyjnym). Będzie tam czekać na Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po jego kliknięciu konto na go4cash będzie aktywne.

.. .

Gdy już konto na go4cash będzie aktywne, należy po prostu spośród dostępnych ofert znaleźć tę dotyczącą promocji Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska. 

.. go4cash

Następnie musisz po prostu kliknąć „skorzystaj”. Zostaniesz wówczas przeniesiony na stronę Santander Banku Polska, gdzie będziesz mógł m.in. złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę.

.. go4cash

Jak założyć konto w Santander Bank Polska?

Po przejściu na stronę promocji należy kliknąć w okno „otwórz konto w promocji”.

.. .


Zostaniemy wówczas przekierowani do wniosku o konto. Tam po prostu należy wypełnić wymagane pola. Trudnych pytań raczej nie ma - tylko te standardowe o imię, nazwisko, adres zamieszkania, telefon, e-mail itd. W zależności od wybranej formy potwierdzenia umowy z bankiem (o czym dalej), mogą pojawić się także prośby np. o PESEL i skan/zdjęcie dowodu osobistego.

.. .

We wniosku wybiera się także, czy chcemy kartę do konta czy nie. Lepiej ją wziąć choćby z tego powodu, że transakcje kartą są potrzebne do zdobycia 30 zł od go4cash (choć od biedy można by robić też transakcje BLIK-iem) oraz aby zdobyć voucher na Pyszne.pl.

.. .

Po wypełnieniu wniosku, założyć konto można na trzy sposoby:

 • za pośrednictwem rozmowy wideo z doradcą (w jej trakcie należy okazać dowód osobisty - doradca zrobi zdjęcia dokumentu, a także naszej twarzy)

 • tzw. przelewem weryfikacyjnym na kwotę 1 zł z należącego do Ciebie konta w innym banku. W tej metodzie Santander Bank Polska korzysta z faktu, iż inny bank już wcześniej sprawdził Cię z dokumentu tożsamości. Taki przelew weryfikacyjny pozwala aktywować konto w kilkanaście minut. Ważne jednak, aby przelew weryfikacyjny wyszedł z konta, które zostało założone w tradycyjny sposób (czyli ze sprawdzeniem dokumentu tożsamości, a nie również przelewem weryfikacyjnym), oraz żeby dane zawarte w przelewie (imię, nazwisko oraz adres) były zgodne z danymi we wniosku o Konto Jakie Chcę

 • za pośrednictwem kuriera - podczas wizyty kuriera w domu
   

Kiedy dostanę voucher na 50 lub 100 zł od Pyszne.pl?

Vouchery otrzymają osoby, które zawrą umowę o Konto Jakie Chcę (koniecznie z kartą debetową i usługami bankowości internetowej Santander online!) do 23 listopada br. 

Dodatkowym wymogiem jest, ale w trakcie rejestracji wniosku o konto wyrazić zgodę na kontakt telefoniczny i elektroniczny ze strony banku w celach marketingowych.

Tyle! Pierwszych 900 uczestników promocji otrzyma voucher na Pyszne.pl o wartości 100 zł, kolejnych 600 voucher o wartości 50 zł. Vouchery zostaną przekazane SMS-owo lub na skrzynkę w bankowości internetowej Santander online do 30 listopada br. Voucher jest ważny do końca 2018 r. Aby go zrealizować, należy podać kod rabatowy na końcu procesu zamówienia posiłku na Pyszne.pl.

Załóż Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska i zdobądź nawet 100 zł do wykorzystania na Pyszne.pl

Jak zdobyć kolejne 200 zł w innej promocji Santander Bank Polska?

Stosunkowo łatwo można "zgarnąć" także 200 zł za regularne wpływy wynagrodzenia na nowo otwarte Konto Jakie Chcę. W tym celu należy:

 1. Po otwarciu Konta Jakie Chcę złożyć w banku dyspozycję przekazywania wynagrodzenia (w wysokości minimum 1000 zł). Można to zrobić poprzez system bankowości internetowej Santander internet - w zakładce "Twoje Sprawy", w sekcji "Dane osobowe i pełnomocnictwa" (bank sam przekaże dyspozycję do pracodawcy lub ZUS).

 2. Zasilać to konto wynagrodzeniem w jednorazowej kwocie min. 1000 zł miesięcznie. Za każdy z czterech kolejnych miesięcy, w których na konto wpłynie wynagrodzenie, otrzyma się 50 zł. Łącznie można zdobyć więc nawet 200 zł.

Do promocji mogą przystąpić klienci, którzy nie posiadali konta w Santander Bank Polska od 1 kwietnia br. Można do niej przystąpić do 31 stycznia 2019 r.

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska?

Na koniec kluczowa sprawa - ile kosztuje Konto Jakie Chcę, co daje klientowi? Czy warto je założyć?

A więc tak - prowadzenie Konta Jakie Chcę jest zupełnie darmowe. Bezpłatne są także m.in. przelewy zrealizowane poprzez bankowość internetową i mobilną (w tym także wszystkie przelewy ekspresowe!) oraz realizacja zleceń stałych i poleceń zapłaty. Klienci regularnie opłacający rachunki za prąd, gaz, internet, tv czy telefon mogą otrzymywać od banku 1 proc. zwrotu ich wartości.

Jeśli chodzi o kartę do konta, to Santander Bank Polska daje wybór -  pozwala decydować z jakich funkcji chce się korzystać i jakie ponosić opłaty. Można zdecydować się na:

 • Opłatę stałą w wysokości 3 zł miesięcznie

 • Opłatę 0 zł pod warunkiem dokonania kartą w miesiącu min. 5 transakcji bezgotówkowych (czyli m.in. płatności w sklepie). Ale uwaga! Jeżeli ten warunek nie zostanie spełniony, opłata wyniesie 5 zł.

 • Włączenie pakietu wypłat gotówki w bankomatach w Polsce

 • Włączenie pakietu wielowalutowego

 • Wybór organizacji płatniczej Visa lub Mastercard. Z kartą Mastercard dodatkowo zbiera się punkty w programie Mastercard Priceless Specials za płatności kartą

Jeśli chodzi np. o wypłaty z bankomatów, to najlepiej mają tu osoby do 26. roku życia - one mogą do woli za darmo pobierać gotówkę ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą. Pozostali klienci mogą bez opłat korzystać z bankomatów sieci Santander Bank Polska lub wszystkich po wykupieniu pakietu darmowych wypłat za 7 zł miesięcznie. Natomiast 9 zł kosztuje pakiet wielowalutowy, dający m.in. darmowe wypłaty za granicą.

UWAGA! W łatwy sposób i bezpłatnie można wypłacać gotówkę z bankomatów za pomocą BLIK-a. Takie operacje są możliwe w każdym bankomacie (dających taką możliwość) w Polsce - wystarczy wpisać w bankomacie 6-cyfrowy kod wygenerowany przez aplikację mobilną Santander Bank Polska, a następnie potwierdzić operację na ekranie smartfonu.

Klienci Santander Banku - trzeciego największego banku w Polsce po PKO BP i Pekao - mają do dyspozycji m.in. bankowość internetową i mobilną. Mają też możliwość płatności zbliżeniowych telefonem - z poziomu aplikacji albo portfeli mobilnych Google Pay i Apple Pay - oraz zegarkiem w ramach usługi GarminPay. Posiadacze Konta Jakie Chcę mogą też zdobywać zniżki i zwroty w ramach programów Visa Oferty i  Mastercard Priceless Specials. Mogą otrzymać także zwrot 1 proc. płatności za prąd, gaz, internet, telewizję i telefon.

Załóż Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska i zdobądź nawet 100 zł do wykorzystania na Pyszne.pl

materiały promocyjne Partnera

Więcej o:
Komentarze (8)
Zaloguj się
 • joankb

  Oceniono 3 razy 3

  Promocja dla idiotów.

 • ergiel

  Oceniono 1 raz 1

  A stali klienci banku dostaną stałe opłaty. Klasyka

 • occam

  Oceniono 1 raz 1

  Nie no jak 100 zeta to lecem, buehehhehehehe.

  Nie mogę się doczekać zrównania mediów w necie z tymi papierowymi żeby taki gniot reklamowy bez opatrzenia notką "artykuł sponsorowany" był karany grzywną z urzędu.

  PS.: wciśnięcie backspace 2 razy ciągle powoduje powrót na górę strony. Gazeta next dno dla kędzierskich i zombonerów tego świata...

 • 1stanczyk

  0

  Gazetowa oferta bankowych złodziei: "Lokata bezkarna" BGZ Optima 3.5% ..
  .
  Czas potrzebny do przeczytania ze zrozumieniem i zaakceptowania przeszło 50 stron warunków umowy powoduje, że ta złodziejska inwestycja staje się opłacalna pod warunkiem zainwestowania kilku milionów.

  Inaczej godzina poświęcona na zapoznanie się z warunkami umowy jest nieomal stracona bo opłacona najniższą godzinową stawką.

  50 stron raz przygotowanej i zaakceptowanej przez klientów bankowej "umowy" jest jak maszynka do robienia pieniędzy w odniesieniu do tych wszystkich, którzy chcą wiedzieć co podpisują.

  Poniżej kilku zainwestowanych milionów, licząc prace związaną z przeczytaniem zrozumieniem i zaakceptowaniem przedstawionych przez bank warunków umowy oferta jest po prostu, w naszych warunkach braku elementarnego zaufania do złodziejskich banków nieopłacalna.

  Jeśli ludzie podpisują tego typu umowy z zamkniętymi oczami to głównie ci dla których złodziejskie banki w naszym kraju są instytucjami "zaufania społecznego".

  To sa debile na których zarabiają złodziejskie banki w naszym kraju.

  Santander jest jednym z przodujących złodziejskich banków w Europie (z terytorialnym wyszczególnieniem dalekiego nam nie tylko geograficznie bo wizerunkowo medialnie znanego jako złodziejski na półwyspie iberyjskim)  .

 • dr_sowa

  0

  Jaki bank taką promocja.

 • gorillaglu

  0

  100zł na Pyszne, czyli jedno nieduże zamówienie na 2 osoby? xaxaxa

 • micross

  0

  "Promocje" dla tępego suwerena ....I tak Was okradną z tego co wcześniej "dadzą"....x10 :)

 • kapitan-rzbik

  0

  to juz lpeiej w Boś , dawali bon 600zł do w decathlon

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX