Golarka Philips - którą wybrać? Przegląd oferty dla kobiet i mężczyzn

KS
15.11.2018 10:00
Niemal każda golarka Philips cieszy się pozytywnymi opiniami użytkowników oraz dużym zainteresowaniem. Z tego względu chcieliśmy przybliżyć wam ofertę tego producenta i wybraliśmy najciekawsze golarki Philips dla kobiet i mężczyzn.

Golarka męska Philips - którą wybrać?

Przyjrzeliśmy się ofercie Philips i wybraliśmy trzy golarki, które naszym zdaniem są warte polecenia. Staraliśmy się wybrać różnorodne modele, które spełnią oczekiwania różnych mężczyzn. Zwróciliśmy uwagę przede wszystkim na wygodę korzystania z maszynki oraz wzięliśmy pod uwagę opinie użytkowników. 

Golarka Philips dla mężczyzn - nasze propozycjeGolarka Philips dla mężczyzn - nasze propozycje kolaż redakcja, fot. materiały partnerów

Pierwszym polecanym przez nas maszynką jest niedroga golarka z linii Multigroom. W zależności od konkretnego modelu możemy ją kupić od 150 do 250 zł, a różnica w cenie wynikać będzie przede wszystkim z ilości końcówek. Maszynka sprawdzi się zarówno do strzyżenia włosów, jak i brody czy zarostu. Jest też wodoodporna i zasilana akumulatorem, dzięki czemu może być używana pod prysznicem. 

Kolejny bardzo solidny produkt Philips w przystępnej cenie - maszynka dostępna już od około 250 zł. Świetnie sprawdzi się nie tylko w celu usuwania owłosienia twarzy, ale również całego ciała, a dołączony trymer pomoże przystrzyc brodę czy wąsy. Akumulator umożliwia 50-minutową pracę bez konieczności ładowania, ale dodatkowym plusem jest funkcja szybkiego ładowania w razie nagłej potrzeby i rozładowanego akumulatora. Ten model Philips również jest wodoodporny. 

Ostatnia nasza propozycja to Philips golarka z wyższej półki cenowej. AquaTouch dostępna jest od około 470 zł, ale wyższa cena idzie w parze z funkcjonalnością. Maszynka wyposażona została w trzy głowice z ostrzami MultiPrecision oraz system Super Lift & Cut, które gwarantują bardzo dokładne golenie nawet przy twardym czy nieregularnym zaroście. Lepiej radzi sobie podczas golenia na sucho, jednak jest również możliwość golenia na mokro. W cenie zestawu mamy również zestaw trymerów oraz stację czyszcząco-ładująca. 

Jak wybrać golarkę elektryczną?Jak wybrać golarkę elektryczną? fot. pixabay

Golarka Philips - opinie użytkowników

Opinie na temat maszynek do golenia Philips różnią się w zależności od konkretnych modeli, jednak przeważająca liczba jest pozytywnych. Golarki Philips są cenione przez użytkowników przede wszystkim za dokładność golenia oraz dobry stosunek ceny do jakości produktu. Jak w przypadku wielu sprzętów tego typu negatywne wrażenia mogą pojawić się w momencie, kiedy dobierzemy niewłaściwy produkt do naszych potrzeb, dlatego zachęcamy was do przeczytania naszego poradnika. 

Sprawdź nasz poradnik - jak dobrać golarkę elektryczną do swojego zarostu i na co jeszcze warto zwrócić uwagę >>>

Golarka damska Philips - jaki model wybrać? 

W ofercie Philips znajdziemy również kilka modeli golarek damskich oraz depilatorów. Ich ceny zaczynają się już od około 100 zł, a parametry nie różnią się tak znacząco, jak w przypadku maszynek dla mężczyzn. Różnice w cenie wynikają przede wszystkim z ilości dodatkowych akcesoriów, jakie dostaniemy w komplecie. Niedrogą, ale solidną propozycją będzie np. golarka Philips SatinShave. To prosta maszynka zasilana bateriami AA, która umożliwia golenie na sucho i na mokro. W komplecie znajdziemy dwie nasadki oraz szczoteczkę do czyszczenia maszynki. Dużo większy wybór znajdziemy w ofercie depilatorów tradycyjnych, gdzie poszczególne modele różnią się już nieco bardziej od siebie niż golarki damskie Philips. Warto zwrócić uwagę np. na model Philips Satinelle Advanced, który w zestawie ma bardzo dużo praktycznych akcesoriów. W komplecie między innymi nasadki do depilacji pach, bikini, twarzy czy napinania skóry oraz szczoteczka do czyszczenia. 

Oferta Philips pod kątem golarek dla mężczyzn i kobiet jest naprawdę solidna i różnorodna. Dzięki temu wiele osób będzie w stanie znaleźć model odpowiedni dla siebie. Poniżej wybraliśmy jeszcze kilka ciekawych propozycji w różnych przedziałach cenowych. 

Więcej o:
Komentarze (4)
Zaloguj się
  • starveling

    Oceniono 1 raz 1

    O wyborze golarki przy fotografiach maszynek do strzyżenia???

  • jurekwy

    0

    Nigdy Philips. Dwie strzyżarki postawiłem na śmietniku. Technicznie sprawne, ale obie miały wadę - zapychały się włosami, nie dało się używać. Trudno strzyc, szarpią włosy, a czyszczenie co parę sekund irytujące. Kupiłem Remingtona i poczułem ulgę. Bezproblemowo i komfortowo. Okazuje się, że nie tylko ja miałem problem z Philipsem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX