Dla kinomanów i miłośników seriali - filmy i seriale w 4K w noworocznej ofercie nc+

KS
02.01.2019 14:36
Jaki prezent dla kinomana?

Jaki prezent dla kinomana? (fot. pexels)

Nc+ przygotowało wraz z nowym rokiem atrakcyjne promocje i pakiety, w których nie zabraknie kinowych premier i najlepszych seriali. Duża część materiałów dostępna jest w najwyższej jakości 4K, co z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających widzów.

Największa paczka filmów i seriali w nc+

Nc+ oferuje ogromną ofertę kanałów rozrywkowych, filmowych, sportowych oraz własnych produkcji, dzięki czemu łatwo jest znaleźć propozycje odpowiednie dla siebie. Dla nowych klientów atrakcyjną ofertą będzie np. pakiet Comfort+, w którym mamy do wyboru aż 114 kanałów. Miłośnicy filmów mogą cieszyć się najnowszymi premierami na takich kanałach, jak Canal+, HBO, Filmbox czy Cinemax oraz bogatym wyborem filmów i seriali na żądanie - zarówno w Internecie, jak i na urządzeniach mobilnych za pośrednictwem serwisu nc+ GO. 

Nielegalni - serial dostępny na kanale Canal+ 4K oraz w aplikacji nc+ GO lub na dekoderze w nc+ GO TV, również w jakości 4KNielegalni - serial dostępny na kanale Canal+ 4K oraz w aplikacji nc+ GO lub na dekoderze w nc+ GO TV, również w jakości 4K Fot. Canal+

TOP 5 seriali, które polecamy obejrzeć w nowym roku w nc+

Wybraliśmy dla was 5 naszych ulubionych seriali, które możecie obejrzeć w święta dzięi pakietom nc+ lub za pośrednictwem nc+ GO.

  • Nielegalni - szpiegowski serial produkcji Canal+ na podstawie powieści Vincenta V. Severskiego. Dostępny na kanale Canal+ i za pośrednictwem nc+ GO w jakości 4K. 
  • Purpurowe rzeki - wciągający thriller, makabryczny świat pełen, straszliwe zbrodnie i wstrząsające rytuały - serial powstał na podstawie powieści Jeana-Christophe'a Grangé i jest do obejrzenia na kanale Canal+ i w serwisie nc+ GO w jakości 4K. 
  • Belfer - śmierć młodej dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością, a wydarzenie to zbiega się z przyjazdem do miasteczka tajemniczego nauczyciela; wysoko oceniany polski serial, w którym tytułową rolę gra Maciej Stuhr. Dostępny za pośtrednictwem nc+ GO
  • Kruk - inspektor Adam Kruk zostaje oddelegowany do sprawy porwania chłopca w swoim rodzinnym mieście, w którym nie był od lat; poza trudną sprawą musi zmierzyć się także z duchami przeszłości - kolejny wysoko oceniany polski serial kryminalny. Możemy go obejrzeć w jakości 4K na serwisie nc+ GO
  • Wersal. Prawo Krwi dostęny w Canal+ Seriale w jakości 4K - wyprodukowany z ogromnym rozmachem serial kostiumowy nawiązujący do historii Ludwika XIV; dla miłośników politycznych intryg i skandali osadzonych w realiach historycznych.

Wersal. Prawo Krwi dostęny w Canal+ Seriale w jakości 4KWersal. Prawo Krwi dostęny w Canal+ Seriale w jakości 4K fot. Canal +

Ceny, promocje i pakiety w nc+ w noworocznej ofercie

Ceny promocyjnych pakietów zaczynają się już od 19,99 zł miesięcznie w pierwszym okresie trwania umowy dla nowych klientów. Z kolei abonenci nc+ mogą wybrać dla siebie dodatkowe pakiety filmowe Canal+ lub HBO i HBO Go od 20 zł miesięcznie. Nie zabrakło także rabatów i atrakcyjnych prezentów dla osób, które zamówią pakiety w okresie noworocznym. 

Więcej o: