Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne - sprawdź najciekawsze oferty

KS
11.12.2018 13:30
Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne (fot. pexels)

Drukarka przydaje się nie tylko w biurze - niektóre pliki z komputera potrzebne są czasem w wersji papierowej. Wybraliśmy dla was kilka drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, które można kupić w dobrych cenach.

Drukarki laserowe 

Drukarki laserowe to coraz popularniejsze rozwiązanie, a te nowoczesne kosztują czasem mniej niż 200 zł. Modele laserowe wyróżniają się przede wszystkim dużą wydajnością, dzięki czemu są świetnym rozwiązaniem wtedy, gdy drukujemy duże ilości materiałów. Dodatkowo działają szybciej niż drukarki atramentowe, co również jest zaletą, jesli przygotowujemy duże ilości wydruków. 

Drukarki atramentowe

Drukarki atramentowe wykorzystujące tusz są starszym rozwiązaniem, ale wciąż cieszącym się dużą popularnością. W ofercie znajdziemy zarówno niedrogie modele do domowego użytku, jak i zaawansowane, droższe drukarki atramentowe dla najbardziej wymagających użytkowników. Wybierając odpowiedni model dla siebie, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na to, co chcemy drukować - niektóre drukarki lepiej radzą sobie z kolorowym drukiem, inne np. ze zdjęciami. 

Urządzenia wielofunkcyjne 

Urządzenia wielofunkcyjne, umożliwiające drukowanie, kopiowanie i skanowanie to zdecydowanie najchętniej wybierane rozwiązanie. Świetnie sprawdzą się w domowych warunkach, zwłaszcza jeśli często pracujemy w domu lub prowadzimy własną działalność. Do wyboru mamy zarówno modele z drukarkami laserowymi jak i atramentowymi, dlatego bez trudu znajdziemy model, który można dopasować do swoich potrzeb. Wybierając urządzenie wielofunkcyjne warto zwrócić uwagę przede wszystkim na to, by pracowało cicho a przy tym szybko i bezawaryjnie. Wybraliśmy dla was kilka modeli wysoko ocenianych przez kupujących. 

Więcej o:
Komentarze (4)
Zaloguj się
  • chamoobrona

    Oceniono 1 raz 1

    Kolejny artykuł-śmieć. Po co w ogóle publikujecie takie rzeczy?

  • gazeciak_pl

    Oceniono 2 razy 0

    Dlaczego autor nie zdecydował się przedstawić drukarek serii EcoTank , ITS firmy Epson (np. L3060). Kowalscy raczej (jeszcze) szukają oszczędności. Nabyłem wyżej wspomniany model tydzień temu. Wydrukowałem około 400 fotek na papierze fotograficznym A4 (mniejsze formaty nie robiły takiego WOW) w zadawalającej jakości i myślę, że jeszcze na 100 odbitek mi dostarczonego przy zakupie tuszu w drukarce starczy. Oryginalny tusz to 24 zł w pierwszym lepszym Media Expert. Cena zamienników to śmiech na sali: 8-11 zł za 1 buteleczkę 100 ml jednego koloru, a więc 4 kolory jakie wchodzi do drukarki to koszt ok. 32 PLN. Cena papieru fotograficznego, którego używam (PrintPro) to jeszcze więcej śmiechu na sali :P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX