Akcesoria do urządzeń Apple - sprawdź ofertę producenta i tańsze zamienniki

KS
07.01.2019 12:00
Akcesoria do urządzeń Apple

Akcesoria do urządzeń Apple (fot. pexels)

Akcesoria do urządzeń Apple nie należą do najtańszych, zwłaszcza jeśli decydujemy się na zakup gadżetów od producenta. Wybraliśmy dla was najciekawsze oferty na dodatkowe przejściówki, kable i ładowarki do urządzeń Apple, w tym tańsze zamienniki innych marek.

Przejściówki i adaptery do urządzeń Apple

Nowe urządzenia Apple - iPhone'y i Macbooki wyposażone są w port USB-C. Dzięki temu za pośrednictwem jednego portu możemy podłączyć do naszego sprzętu niezliczoną liczbę akcesoriów - o ile tylko posiadamy odpowiednią przejściówkę. Większość produkowanego sprzętu wciąż posiada dedykowane dla niego złącze a implementacja nowego standardu USB-C zajmie jeszcze sporo czasu. Zanim do tego dojdzie warto wyposażyć się w szereg uniwersalnych przejsciówek z USB-C na inny standard, które pomogą nam na co dzień: USB-C do Audio Jack 3,5 mm do podłączenia ulubionych słuchawek, USB-C do USB-A do podłączenia myszki lub pendrive'a, czy nawet stacje dokujące na USB-C, które posiadają szereg złączy pozwalających na podłączenie do macbooka szeregu akcesoriów (w tym monitora, zewnętrznej klawiatury, myszki, pendrive'a czy kary pamięci jednocześnie). 

Ładowarki samochodowe i powerbanki 

Wiele urządzeń od Apple to sprzęty mobilne, które często towarzyszą nam w podróży. W tym wypadku dodatkowa ładowarka np. samochodowa czy powerbank może okazać się niezbędnym dodatkowym akcesorium. Dobrym pomysłem będzie wybór tańszego zamiennika, ponieważ oryginalne produkty Apple nie oferują w tej kwestii żadnych dodatkowych funkcjonalności czy lepszej jakości. W razie potrzeby możemy podłączyć iPhone'a czy iPada dodatkowym kablem czy przejściówką, które i tak będą przydadzą się również w innych sytuacjach. 

Dodatkowe kable do urządzeń Apple

Dodatkowe kable nie kosztują wiele i zawsze warto mieć jeden pod ręką (w torbie czy plecaku), dzięki czemu bez trudu w razie potrzeby np. naładujemy naszego iPhone'a. W wielu miejscach publicznych dostępne są odpowiednie gniazdka, by podłączyć telefon czy inny drobny sprzęt do ładowania, zwłaszcza jeśli dysponujemy własnym kablem. Dodatkowo wiele modeli dostępnych na rynku jest kolorowa i świetnie wygląda, dzięki czemu mogą być zabawnym, a jednocześnie praktycznym gadżetem, np. na prezent. 

Inne akcesoria dla urządzeń Apple

Poniżej znajdziecie również inne wybrane przez nas akcesoria. Wśród nich znalazły się między innymi słuchawki, mysz czy klawiatura do stacjonarnych komputerów Apple - iMaców czy praktyczne, solidne etui na drobniejsze sprzęty. Nie zawsze warto jest inwestować w oryginalne produkty Apple, ponieważ w przeciwieństwie do głównych urządzeń, często stosunek ceny jest nieadekwatny do jakości akcesoriów. Pozostawiamy wam wybór, a poniżej znajdziecie kilka polecanych przez nas akcesoriów. 

Więcej o:
Komentarze (4)
Zaloguj się
  • o_kulson_nac

    0

    Pozostając przytomny nie polecałbym nikomu tańszych zastępstw ładowarek do MacBooków, gdyż one potrafią sprawiać sporo kłopotów. A zastępczy kabelek lightning za 90 zł to już porażka.

  • spamboy

    0

    I cóż... nastał ten czas gdy apple jest już synonimem nie tyle snobizmu co prawdziwego frajerstwa - bo jak inaczej nazwać fakt, że za dużo większe pieniądze kupujesz sprzęt, który już realnie (nie na papierze i w testach) jest gorszy niż topowe azjatyckie (wręcz chińskie) modele. Co więcej, sprzęt (klasy premium) którego ewidentne defekty firma tłumaczy stwierdzeniem "ten model tak ma". :/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX