Konto lub karta z programem Priceless Specials. Jak zdobyć premię 150 zł lub vouchery na 250 zł?

materiały promocyjne partnera
15.01.2019 13:41
Konto lub karta z programem Priceless Specials

Konto lub karta z programem Priceless Specials (fot. pexels)

Dziś chcemy Wam pokazać dwie, a w zasadzie nawet trzy promocje naraz. Wszystko łączy bank Citi Handlowy, a także program rabatowy Priceless Specials, organizacji Mastercard. Pokażemy, jak zdobyć premię 150 zł lub vouchery nawet na 250 zł?

Z tego artykułu dowiesz się:

  1. Co to jest program Priceless Specials?
  2. Jak skorzystać z promocji konta Citi Priority w banku Citi Handlowy z programem Priceless Specials, i otrzymać premię 150 zł?
  3. Jak skorzystać z promocji kart kredytowych Citi Simplicity i Citi World Elite Mastercard Ultime, i otrzymać np. na blender albo na voucher na 250 zł do sklepów Decathlon czy RTV Euro AGD?

Co to jest program Priceless Specials?

Zacznijmy od początku. Posiadacze niektórych kart bankowych z logo Mastercard – czy to debetowych (czyli do konta osobistego) czy kredytowych – mogą korzystać z programu Priceless Specials. Wśród banków udostępniających ten program jest także Citi Handlowy.

Priceless Specials to banalnie prosty program lojalnościowy. Przy każdej transakcji kartą w sklepie-partnerze programu, na Twoje konto w Priceless Specials dopisywane są punkty. Ich liczba zależy od kwoty transakcji, a także konkretnego partnera. Tych jest całe mnóstwo, tutaj podamy tylko kilka przykładów – choćby Carrefour (2 pkt za każde wydane 5 zł), Cinema City (8 pkt za każde 5 zł), Decathlon, Empik (po 3 pkt za każde 5 zł) czy Mohito (6 pkt za każde 5 zł).

Co ważne, nie trzeba aktywować żadnych kuponów czy w inny sposób zgłaszać się do programu w konkretnym sklepie. Jeśli już Twoja karta jest zarejestrowana w Priceless Specials (a to dosłownie kilka kliknięć), po prostu płacisz nią u partnera programu, a punkty automatycznie naliczają ci się na konto. Ba, czasem nawet nie musisz wiedzieć, że jakiś sklep jest partnerem Priceless Specials – to będzie miła niespodzianka, gdy zobaczysz, że zgarnąłeś tam dodatkowe punkty.

Jak to zwykle z punktami bywa, są one wymienne na nagrody. A tych jest całe mnóstwo – sprzęt sportowy, biżuteria, elektronika, perfumy, akcesoria domowe, vouchery do przeróżnych sklepów itd.

Promocja konta Citi Priority w banku Citi Handlowy

Jak już wspomnieliśmy, w programie Priceless Specials mogą zarejestrować się klienci banku Citi Handlowy – m.in. posiadacze konta osobistego Citi Priority. Jeśli jeszcze nie masz tego rachunku – warto rozważyć jego otwarcie właśnie teraz. Dlaczego? Otóż w bardzo łatwy sposób można zarobić dzięki temu 150 zł.

Jak to zrobić? Pierwszym krokiem jest rejestracja pod tym linkiem.Tutaj musisz podać jedynie swoje imię, nazwisko, PESEL, e-mail i numer telefonu. Potem czekaj na telefon od konsultanta banku. Przeprowadzi Cię on przez proces otwierania rachunku.

Gdy już Twoje konto Citi Priority będzie otwarte, jesteś o krok od premii. Wystarczy, że przez 5 kolejnych miesięcy (począwszy od miesiąca po otwarciu konta, czyli np. od lutego, gdy konto założysz w styczniu), będziesz dostawać na konto „wpłatę z tytułu wynagrodzenia”, min. 2 tys. zł – a za każdy taki miesiąc otrzymasz premię 30 zł. Jak łatwo można policzyć, łącznie możesz zdobyć 150 zł. Co ważne, choć regulamin promocji mówi o warunku „„wpłaty z tytułu wynagrodzenia” to inne jego punkty wyjaśniają, że nie chodzi koniecznie o przelew od pracodawcy. Wystarczy, że nie będzie to przelew z innego konta osobistego w banku Citi Handlowy.

Aby wziąć udział w promocji, konto Citi Priority należy założyć do 5 marca 2019 r.!

Co z opłatami? Przynajmniej do końca czerwca 2021 r. opłata miesięczna za prowadzenie konta oraz za utrzymanie karty do konta wynosi bezwarunkowo 0 zł. Darmowe są także m.in. przelewy internetowe i mobilne, w tym trzy pierwsze natychmiastowe w miesiącu. Nic nie zapłacisz także za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i na całym świecie.

Więcej na temat tej promocji w tym miejscu: 150 zł za założenie konta osobistego. A to tylko jeden z prezentów

Do tego jeszcze promocja kart kredytowych

Jeśli nie promocja konta osobistego, to może zainteresuje Cię promocja kart kredytowych Citi Simplicity lub Citi World Elite Mastercard. Tutaj do zdobycia jest 15 tys. punktów w programie Priceless Specials. Te punkty można wymienić na mnóstwo nagród, choćby na vouchery o wartości 250 zł do sklepów RTV Euro AGD, W.KRUK, Wólczanka, Diverse czy na stacje paliw Circle K, a także np. na blender czy ekspres do kawy.

Jak skorzystać z promocji? Po pierwsze – musisz oczywiście otrzymać kartę kredytową. W tym celu zawnioskuj o nią przez formularz na stronie:

  • Formularz dla karty Citi Simplicity
  • Formularz dla karty Citi World Elite Mastercard Ultime

Oczywiście przypominamy, że aby zdobyć kartę kredytową, należy popisać się dobrą zdolnością i wiarygodnością kredytową. Przypominamy także, aby kartę kredytową spłacać w okresie bezodsetkowym tak, aby nie były naliczane na niej żadne odsetki.

Ważne! Wnioskując o kartę, należy wyrazić zgodę na otrzymywanie komunikacji marketingowej. Najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po zawarciu umowy o kartę (czyli np. do 28 lutego, gdy umowę o kartę podpiszesz w styczniu), powinieneś też zalogować się do systemu bankowości internetowej Citibank Online albo do aplikacji Citi Mobile. W Citibank Online powinieneś też wypełnić krótki formularz i zarejestrować się w programie Priceless Specials.

Co, gdy już kartę będziesz miał w portfelu, i będziesz zarejestrowany w Priceless Specials? Przez trzy kolejne miesiące począwszy od pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego (czyli np. od lutego, gdy umowę o kartę podpisałeś w styczniu) u partnerów programu zrób zakupy za co najmniej 500 zł, i zapłać za nie promocyjną kartą kredytową od banku Citi Handlowy. Za każdy miesiąc, w którym zrealizujesz ten warunek, otrzymasz 5 tys. punktów w Priceless Specials. Jak łatwo można policzyć – maksymalnie możesz otrzymać aż 15 tys. punktów!

A co z opłatami i oprocentowaniem obu kart kredytowych? Zacznijmy od Citi Simplicity. Ta karta jest prowadzona za bezwarunkowe 0 zł. Tak – nie ma żadnej opłaty miesięcznej ani rocznej. Warto natomiast pamiętać o oprocentowaniu, które wynosi 10 proc. w skali roku. Jeśli nie spłacisz całego zadłużenia w okresie bezodsetkowym, na taki koszt musisz się przygotować. Warto przyjrzeć się też ewentualnym innym opłatom, bo np. przewalutowanie transakcji w obcej walucie będzie kosztowało 5,8 proc. jej wartości.

Karta Citi World Elite Mastercard Ultime jest bardziej prestiżowa, czy wręcz elitarna. Świadczy o tym także opłata roczna za nią – która wynosi 1000 zł. Jest jednak kartą premium i daje mnóstwo możliwości i przywilejów. Między innymi – usługi concierge i assistance, nielimitowaną liczbę wejść do ponad 1 300 salonów Executive Lounge na lotniskach całego świata czy bezpłatne pakiety ubezpieczeń (m.in. NNW, pokrycie kosztów leczenia za granicą, ubezpieczenie bagażu czy ubezpieczenie od opóźnienia w dostarczeniu bagażu czy spóźnienia się na wylot). Ponadto płacąc nią za granicą nie ponosisz żadnych kosztów przewalutowania.