Muszka, krawat, spinki do mankietów - atrybuty mężczyzny z klasą

AT
09.12.2019 16:00
Męskie dodatki - spinki do mankietów, krawat, zegarek, muszka

Męskie dodatki - spinki do mankietów, krawat, zegarek, muszka (fot. Shutterstock)

Każdy mężczyzna z klasą wie, że stylowe i eleganckie dodatki nadają charakter całej stylizacji. Szykowny krawat, oryginalne spinki do mankietów czy nietuzinkowa muszka to elementy garderoby, które odgrywają niezwykle ważną rolę przy tworzeniu wyjściowego zestawu.

Krawat

Krawat to bez wątpienia jeden z najbardziej eleganckich męskich dodatków. Wygląda on znakomicie nie tylko w połączeniu z garniturem - równie dobrze komponuje się z mniej formalnymi zestawami. Prosty krawat w stonowanych kolorach świetnie sprawdzi się m.in. w połączeniu z koszulą w casualowym stylu, wszystkim stylizacjom dodając szyku. Model w klasycznych kolorach, tj. granacie, czerni, szarości czy bordo to must-have w szafie każdego mężczyzny.

Kolaż / Krawaty / Materiały partnerówKolaż / Krawaty / Materiały partnerów fot. Shutterstock

Muszka

Muszka to stylowy dodatek, który w modzie męskiej znów powoli wraca do łask. I choć mężczyźni zazwyczaj noszą ją tylko na specjalne okazje do oficjalnych wieczorowych strojów, to warto jednak pamiętać, że może być ona także dobrym uzupełnieniem zestawów na co dzień. Wtedy najlepiej sprawdzi się muszka z ciekawym wzorem lub ta wykonana z niestandardowych materiałów, np. z wełny czy drewna. Taki oryginalny modowy akcent z pewnością doda szyku, wyróżniając nas na tle tłumu.

Kolaż / Muszki / Materiały partnerówKolaż / Muszki / Materiały partnerów fot. Shutterstock

Spinki do mankietów

Spinki do mankietów to element wyjściowej garderoby, który mężczyźni zakładają zazwyczaj do bardziej formalnych zestawów. Dodatek ten nadaje charakter całej stylizacji, sprawiając, że prezentujemy się o wiele bardziej dostojnie. Wybierając spinki do mankietów, warto postawić na takie, które dodadzą naszemu outfitowi nieco indywidualności. Modele w kształcie miniaturowych samolotów, łódek, kart do gry czy samochodów nie tylko urozmaicą nasz zestaw, ale także powiedzą innym trochę więcej o nas samych.

Kolaż / Spinki do mankietów / Materiały partnerówKolaż / Spinki do mankietów / Materiały partnerów fot. Shutterstock

Zobacz także eleganckie skórzane półbuty!