Piekarnik do zabudowy za mniej niż 1300 zł [Przegląd]

KS
28.01.2019 12:30
Piekarnik do zabudowy za mniej niż 1300 zł

Piekarnik do zabudowy za mniej niż 1300 zł (fot. shutterstock)

Planujesz wymianę piekarnika lub jesteś w trakcie urządzania kuchni? Wybraliśmy kilka najciekawszych modeli piekarników do zabudowy za mniej niż 1300 zł i podpowiadamy, na co zwrócić uwagę wybierając piekarnik.

Jaki piekarnik do zabudowy wybrać? 

Wybierając piekarnik do zabudowy przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na to, jakiego rodzaju sprzętu poszukujemy. Na rynku mamy do wyboru:

 • piekarniki elektryczny
 • piekarniki gazowe
 • piekarniki parowe
 • piekarniki parowe z funkcją pieczenia

Piekarniki gazowe stają się coraz mniej popularne, tak więc ich oferta na rynku jest stosunkowo niewielka. Jednak dzięki temu ceny pozostałych modeli są coraz bardziej atrakcyjne i do 1300 zł możemy znaleźć solidne propozycje. Przed zakupem piekarnika przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na jego rozmiar i pojemność, tak by najlepiej spełniał on oczekiwania naszej rodziny. Kolejna ważna kwestia to klasa energetyczna oraz funkcje, jakie oferuje sprzęt. Jeśli zależy nam na tańszym sprzęcie, skupmy się na funkcjach, z których będziemy korzystać najczęściej. Do popularnych funkcji piekarników zaliczamy m.in. grill, termoobieg, programy wspomagające pieczenie, funkcje ułatwiające czyszczenie czy automatyczne rozmrażanie. 

Tutaj znajdziecie dodatkowe informacje, na co zwracać uwagę przy wyborze piekarnika do zabudowy >>>

Warto zwrócić uwagę także na to, że każdy piekarnik do zabudowy może być zamontowany pod blatem lub wertykalnie - w słupku. 

Piekarniki do zabudowy do 1300 zł 

Poniżej znajdziecie kilka naszych propozycji piekarników, które mają solidny stosunek ceny do jakości produktu. 

Więcej o:
Komentarze (3)
Zaloguj się
 • krab35

  Oceniono 2 razy 2

  Nigdy więcej Amica! Nie kupujcie od tej firmy. Zkupiliśmy piekarnik ( 1700zł) 27 lilstopada. Przyszedł zepsuty. Nie chcą wymienić. Do dnia dzisiejszego 29 stycznia nie mamy ani piekarnika ani kasy. Złodziejstwo. Nikt nie chce nawet rozmawiać o zwrocie kasy lub wymianie na inny sprawny model. Telefony - tylko infolinia. Żenada i to ma być Polska firma. Nie KUPUJCIE TEGO ZŁOMU. Zawiedziony

 • nitajx

  Oceniono 1 raz 1

  yyy to gdzie są te propozycje???

 • jakawosz

  0

  Ja się zastanawiam nad piekarnikiem od Boscha, bo naczytałem się wiele dobrego na jego temat. Czy któryś z tych dwóch modeli będzie dobry? kuchenny.com.pI/2743-3-jaki-piekarnik-do-zabudowy-jest-najlepszy-jak-wybrac-dobry-piekarnik.html ? czy lepiej poszukać innego modelu?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX