Gry symulatory podbijają rynek - wybraliśmy najciekawsze propozycje

KS
31.01.2019 15:00
Gry symulatory podbijają rynek - wybraliśmy najciekawsze propozycje

Gry symulatory podbijają rynek - wybraliśmy najciekawsze propozycje (fot. pexels)

Gry z gatunku symulacji to wciąż rozrastający się rynek. Wśród symulatorów znajdziemy zarówno te poważne, jak i te nastawione na humor. Przygotowaliśmy dla was przegląd najciekawszych ofert na rynku.

Gry symulacje przyciągają wielu graczy, ponieważ są przyjazne także dla nowych użytkowników i zazwyczaj łatwo jest rozpocząć przy nich zabawę. Jednocześnie na dalszych etapach rozgrywki potrafią być bardzo wymagające, co z kolei przypadnie do gustu bardziej wymagającym graczom. 

Wśród najpopularniejszych symulatorów znajdziemy zarówno symulatory sportowe, jak i te nastawione na ekonomię. Dla wielu osób tematyka symulatorów jest nowa, a jednocześnie chcemy sprawdzać się w różnych dziedzinach. Stąd ogromna popularność symulatora kierowania farmą, prowadzenia tira czy pociągu, a także wiele innych. Do bardziej humorystycznej tematyki możemy zaliczyć symulator gotowania, prowadzenia karczmy czy ...kozy. Warto wspomnieć także o kultowym symulatorze życia - The Sims, w którym również nie brakuje humoru. Wśród gier symulatorów można również wymienić gry wyścigowe oraz muzyczne, np. Rocksmith. A wciąż rosnące zainteresowanie graczy sprawia, że producenci wymyślają coraz to nowsze, często nieco szalone propozycji, dlatego każdy powinien być w stanie znaleźć coś dla siebie. 

Więcej o: