Sprzęt audio w okazyjnych cenach: odtwarzacze, kolumny, słuchawki

KS
19.08.2019 14:00
Sprzęt audio w okazyjnych cenach

Sprzęt audio w okazyjnych cenach (fot. pixabay)

Sprzęt audio dobrej jakości potrafi kosztować bardzo dużo, ale jeśli nie należysz do najbardziej wymagającej grupy użytkowników, to wśród tańszych propozycji możesz znaleźć naprawdę solidne propozycje. Wybraliśmy kilkanaście z nich.

Mikro- i miniwieże 

Mimo łatwej dostępności do takich serwisów jak Spotify, to mikro- i miniwieże wciąż cieszą się sporą popularnością. Solidny sprzęt nie jest wcale drogi, a poza odtwarzaniem płyt CD często wyposażony jest w dodatkowe funkcje - radio czy odtwarzacz MP3. Jeżeli zależy nam na wyższej jakości dźwięku, warto pomyśleć o rozbudowaniu zestawu o solidny zestaw głośników. 

Miniwieża Denon RCD-M38Miniwieża Denon RCD-M38 Fot. Audio.com.pl

Gramofony

Miłośników dźwięku analogowego wciąż przybywa, stąd gramofony stają się ponownie bardzo popularne. Wysokiej jakości sprzęt będzie kosztował bardzo dużo, jednak solidne modele można znaleźć w okolicy 500 zł. Tańsze (często z wbudowanymi głośnikami) są dobrą propozycją dla osób, które chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z płytami winylowymi. Odtwarzanie muzyki z gramofonu jest rytuałem, który docenią przede wszystkim koneserzy. 

GramofonGramofon pixabay.com

Kolumny głośnikowe 

W zależności od naszych potrzeb i możliwości finansowych możemy wybrać kolumny głośnikowe, które najlepiej będą spełniać swoje zadanie. Tańsze zestawy to koszt około 200 zł, ale najdroższe głośniki potrafią kosztować nawet kilka tysięcy. My wybraliśmy dla was propozycje z niższej półki cenowej, które jednak spełnią oczekiwania wielu osób. 

Słuchawki

Jeżeli muzyki słuchacie przede wszystkim w drodze lub lubicie się w domowym zaciszu odciąć od pozostałych domowników, to słuchawki będą obowiązkowym elementem waszego zestawu audio. Każdy model może być podłączony zarówno do smartfona jak i do przenośnego czy stacjonarnego odtwarzacza muzyki. Dobrej jakości słuchawki to koszt zwykle powyżej 200 zł. Proponujemy wam słuchawki nauszne, które zapewniają lepszą jakość dźwięku i pozwalają bardziej cieszyć się muzyką. 

słuchawki bezprzewodowesłuchawki bezprzewodowe HOerwin56/pixabay.com

Więcej o: