Telefon stacjonarny przewodowy lub bezprzewodowy - przeglądamy ofertę

KS
26.02.2019 14:00
Telefon stacjonarny przewodowy lub bezprzewodowy

Telefon stacjonarny przewodowy lub bezprzewodowy (fot. pexels)

Telefony stacjonarne wciąż pozostają w użyciu, mimo że wydawać by się mogło, że niemal każdy ma już telefon komórkowy lub smartfon. Korzysta się z nich głównie w biurach, ale również w wielu domach. Wybraliśmy kilka solidnych modeli w dobrych cenach.

Telefony stacjonarne przewodowe

Proste telefony przewodowe to dobre rozwiązanie do biura, ale nie tylko. W ofercie sklepów znajdziemy modele przede wszystkim takich producentów jak Panasonic, Maxcom czy AEG. W sprzedaży wciąż są bardzo proste modele, ale wiele telefonów stacjonarnych oferuje dodatkowe funkcje, jak możliwość wyświetlania numeru dzwoniącego, przełączanie rozmów czy automatyczną sekretarkę. 

Telefony stacjonarne przewodoweTelefony stacjonarne przewodowe kolaż redakcja, fot. materiały partnerów

Telefony stacjonarne bezprzewodowe

Bezprzewodowe telefony stacjonarne to dobre rozwiązanie zarówno do domu jak i biura. Są wygodne, ponieważ podczas rozmowy nie jesteśmy ograniczani kablem, a jednocześnie telefony bezprzewodowe nie kosztują wiele więcej niż modele przewodowe. Wiele modeli dostępnych na rynku wyposażona jest w funkcję książki telefonicznej czy identyfikator numeru przychodzącego. 

Telefony stacjonarne bezprzewodoweTelefony stacjonarne bezprzewodowe kolaż redakcja, fot. materiały partnerów

Faks - wciąż popularne rozwiązanie

Fakt to wciąż sprzęt niezbędny w wielu firmach, dlatego warto w tym miejscu wspomnieć również o nich. Wybierając faks należy zwrócić uwagę przede wszystkim na tryb wydruku, ponieważ to od niego będzie zależeć jakość przesyłanych dokumentów. Ciekawą opcją są również urządzenia, które pozwalają na odbieranie faksu nawet, jeśli aktualnie brak w podajniku papieru - sprzęt zapisuje w pamięci dokument do późniejszego wydrukowania.