Gry na Xbox One za mniej niż 100 zł - najlepsze tytuły w świetnych cenach

KS
24.05.2019 14:20
Konsola Xbox One

Konsola Xbox One (fot. pexels)

Chcecie uzupełnić swoją kolekcję gier na Xbox One? Wybraliśmy kilka świetnych tytułów za mniej niż 100 zł, które warto sprawdzić. Staraliśmy się dobrać po kilka propozycji z każdego gatunku, by sprostać oczekiwaniom wielu graczy.

Xbox One to najnowsza konsola Microsoft, dostępna w wersji Xbox One S i Xbox One X, które konkurują przede wszystkim z konsolami marki Sony. Xbox One X jest obecnie najmocniejszą konsolą dostępną na rynku, oferującą wsparcie dla gier w rozdzielczości 4K. Dzięki temu możemy cieszyć się najwyższą jakością obrazu i wydajnością w takich tytułach jak Shadow of the Tomb Raider, Gears of War 4 czy Forza Horizon 3. 

To co również wyróżnia konsolę Microsoftu to ekskluzywne tytuły i serie, które od lat mają swoich wiernych fanów. Starsze części takich serii jak Halo czy Forza bez trudu możemy kupić za mniej niż 100 zł, a gwarantujemy, że zapewnią świetną zabawę na wiele godzin. Z nowszych tytułów, które warto kupić w tej cenie możemy polecić wam np. Quantum Break czy Killer Instinct. Za mniej niż 100 zł kupicie również kilka tytułów na kinecta. Polecamy np. Just Dance, przy którym możecie bawić się zarówno z dziećmi, jak i znajomymi. Poniżej znajdziecie więcej polecanych przez nas tytułów na konsolę Xbox, które kupicie za mniej niż 100 zł. 

Więcej o:
Komentarze (5)
Zaloguj się
 • naukanieboli

  0

  "Pod wpływem wrzenia powstaje para wodna, która zostaje wypchnięta w górę, gdzie umieszczone jest sitko z kawą i filtry. Pod ciśnieniem parzy się kawa, a z ziaren wydobywa się głębia aromatu."
  No wlasnie jest troszeczke inaczej. Para co prawda powstaje ale to ona wypycha wode przez sitko ;) To, ze para wodna wypycha plyn znane juz bylo grekom i niejakiemu Panu Heronowi, ktory wykorzystywal to zjawisko to budowania m.in. placzacych rzezb ;) Smacznej kawy !!!

 • paastafarai

  Oceniono 2 razy 0

  a naprawili juz to że nie można oglądać filmów na HBO GO ?

 • wookiee.chewbacca

  Oceniono 2 razy -2

  Konsole są najlepsze do YouTube i Netflix.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX