Najlepsze gry planszowe i towarzyskie dla dwojga - wybór redakcji [TOP 5]

KS
09.04.2019 11:30
Najlepsze gry planszowe i towarzyskie dla dwojga

Najlepsze gry planszowe i towarzyskie dla dwojga (fot. shutterstock)

autor
open-image
Jak ciekawie spędzić wieczór we dwoje? Co powiecie na wspólną grę? Wybraliśmy najciekawsze gry planszowe i towarzyskie dla dwóch graczy, a wśród nich zarówno propozycja dla par, miłośników rywalizacji lub kooperacji.
  • 7 Cudów Świata: Pojedynek

   Dwuosobowa wersja kultowej gry strategicznej dla dwóch osób. Gracze będą ze sobą rywalizować o karty rozmaitych budowli, próbując blokować ich dostępność przeciwnikowi, a dobierając te, które zapewnią im największe korzyści. Do zwycięstwa prowadzą trzy ścieżki dominacji: militarnej, naukowej lub kulturowej. Mimo tego, że gra oferuje kilka ścieżek do zwycięstwa i pozwala na wdrażanie różnych strategii, to ma proste zasady, dzięki czemu szybko cieszymy się zabawą.
   Sprawdź cenę
  • Jenga

   Jenga to niemal kultowa gra, przy której może się świetnie bawić od 2 do 8 osób. Gra składa się z drewnianych klocków ułożonych w wieżę, a gracze na przemian wyciągają jeden klocek z dowolnego piętra wieży i kładą go na szczycie, uważając, by wieża się nie zawaliła. Mimo że tak prosta, okazuje się niezwykle ciekawą, wciągającą i zabawną grą!

   Możecie teraz kupić Jengę z dodatkowym rabatem, dzięki Bankowi BNP Paribas.
   Sprawdź cenę
  • Tajniacy Duet

   Dwoje tajniaków jest na tajnej misji w zatłoczonym mieście. Każdy z nich zna tożsamość 9 agentów, z którymi drugi tajniak musi nawiązać kontakt.
   W tej kooperacyjnej grze słownej musicie odgadywać słowa, które znajdują się na karcie Klucza oraz unikać słów zakazanych. Aby naprowadzić swojego partnera na konkretne słowa (bądź słowo), dajesz mu jednowyrazowe wskazówki. Wieloznaczne hasła i skojarzenia owocują rozgrywką pełną śmiechu i emocji.
   Sprawdź cenę
  • Wiem wszystko

   Kolejna z serii gier z ilustracjami Andrzeja Mleczki, która oferuje niezwykły humor i świetną zabawę zarówno dla par, jak i większej ilości osób. To planszowa wersja teleturnieju, w której pytania nawiązują do najsłynniejszych formatów show telewizyjnych i odnoszą się do najróżniejszych dziedzin. Uczestnicy udzielają odpowiedzi pod presją czasu, który odmierza klepsydra. Gra pozwoli sprawdzić pamięć, koncentrację i skojarzenia, a wszystko to w pełnej humoru oprawie.
   Sprawdź cenę
  • Gejsze

   Ta gra przyciąga, ponieważ ma bardzo proste zasady, a jednocześnie pozwala na wykorzystanie wielu strategii i wymaga odpowiedniego planowania ruchów. Mamy do wykonania tylko 4 działania, ale od ich kolejności zależy sukces. Celem gry jest zdobycie przychylności gejsz za pomocą ofiarowania im odpowiedniego podarunku. Rozgrywka jest szybka i chętnie podejmuje się kolejne rundy oraz dogrywki. Dodatkowo wzrok przyciągają piękne grafiki i bardzo wysoka jakość wykonania gry.
   Sprawdź cenę
autor

** **

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.

Więcej o:
Komentarze (7)
Zaloguj się
 • bogucjusz

  Oceniono 1 raz 1

  Pojedynek Robotów, Tuareg, Eksplodujące Kotki

 • n0th

  0

  poker rozbierany najlepszy

 • zwariowana_ewka

  0

  We dwoje to średnio grać, ja wolę jak więcej osób jest, jak ze znajomymi w Gorącego Ziemniaka gramy to jest 8 graczy i wtedy dopiero jest rywalizacja :)

 • junk92508

  0

  Też Dixit i Osadnicy z Catanu - do tego Pędzące Żółwie i Cluedo,

 • tslupek

  0

  Tajniacy, Gejsze a zwłaszcza Pojedynek to dobre typy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX