Osłona silikonowa na aparat - jak wybrać najlepszą? Podpowiadamy

KK
03.06.2019 10:39
Osłona silikonowa na aparat

Osłona silikonowa na aparat (Fot. okazje.info, materiały partnera)

Jesteś miłośnikiem fotografii? Chcesz poddać swój sprzęt jak nawiększej ochronie? W takim wypadku warto kupić funkcjonalną, silikonową osłonę na aparat.

Silikonowa osłona na aparat

Obudowa to zestaw składający się z: osłony body, osłony obiektywu, sznureczka do pokrywki obiektywu – stworzonych na bazie elastomerów i silikonu. Dzięki takiemu zabezpieczeniu, w przypadku uderzenia niesionym aparatem, niezależnie od sytuacji rolą silikonowej osłony jest absorpcja energii.

Osłona silikonowaOsłona silikonowa Fot. okazje.info, materiały partnera

Silikonowa osłona chroni krawędzie aparatu przed zadrapaniami, amortyzuje uderzenia. Jest wykonana z silikonu, a więć łatwo ją założyć i zdjąć. Jest funkcjonalna i wygodna w użyciu, pozwala na lepsze niż oryginalna obudowa aparatu trzymanie w dłoni, urządzenie z pewnością się nie wyślizgnie i co najważniejsze daje możliwość korzystania z pełnej funkcjonalności aparatu – wszystkie przyciski, pokrętła są w pełni dostępne.

Osłona silikonowa na aparatOsłona silikonowa na aparat Fot. okazje.info, materiały partnera

Urządzenie, dzięki osłonie chronione jest również przed kurzem, pyłem i promieniami słonecznymi. Obudowy dostępne są dla następujących modeli aparatów: Nikon: D40, D40X, D60, D70, D80, D200, D300, D2X, D2XS, Canon 400D, 450D, 40D, 30D, 20D, 5D, 1D Mark II, 1D Mark III, Fuji S5, Sony A100, Pentax K10D i K20D, Olympus E-410.

Poniżej znajdziecie wybrane przez nas najpopularniejsze modele.

Więcej o: