Drukarka hp deskjet - czy warto ją kupić?

KK
16.09.2019 10:00
HP Deskjet Ink Advantage 2060

HP Deskjet Ink Advantage 2060 (Fot. okazje.info, materiały partnera)

Może się wydawać, że czas papierowych wydruków odchodzi w zapomnienie, jednak analogowa kopia dokumentu, faktury, rachunku czy notatek okazuje się niezbędna. Zarówno w biurze jak i w domu warto mieć wielofunkcyjne urządzenie. Jednym z popularnych modeli jest drukarka HP deskjet. Jaki model wybrać? Jakie mają opinie? Odpowiadamy.

Drukarka hp deskjet ink advantage

HP Deskjet Ink Advantage 3785HP Deskjet Ink Advantage 3785 Fot. okazje.info, materiały partnera

HP Deskjet Insk Advantage to drukarka, która oferuje wysoką jakość wydruku w przystępnej cenie. Urządzenie gwarantuje ekonomiczne drukowanie, nawet do 3000 wydruków na jednym atramencie. Atutem drukarki jest możliwość drukowania zdjęć i dokumentów w wysokiej jakości bezprzewodowo z telefonu, tabletu lub z urządzenia przenośnego.

Urządzenie jest wielofunkcyjne - bez problemu można drukować, kopiować, skanować oraz przefaksowywać dokumenty. Najwyższej jakości wydruki kolorowe przetrwają całe dekady bez płowienia czy rozmazania - nawet w przypadku rozlania płynu lub użycia markera. Konstrukcja urządzenia jest niewielka, bez problemu zmieści się wszędzie. Z łatwością drukować można także fotografie bez marginesów w jakości profesjonalnego studia oraz wyraźne dokumenty.

Drukarka hp deskjet 1510

Drukarka hp deskjet 1510Drukarka hp deskjet 1510 Fot. okazje.info, materiały partnera

Drukarka deskjet 1510 to urządzenie atramentowe, wielofunkcyjne, umożliwiające drukowanie, skanowanie i kopiowanie do formatu A4. Drukarka jest przeznaczona do wydruku tekstu i grafiki zarówno w czerni jak i w kolorze. Sprawdzi się w domu oraz w małym biurze.

Szybkość drukowania mono - do 20 stron A4/min; w kolorze - do 16 stron A4/min. Urządzenie bez problemu drukuje na papierze zwykłym, papierze fotograficznym, papierze do druku broszur, papierze do drukarek atramentowych oraz na kopertach.

Drukarka hp deskjet f4180

Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet F4180 to dobry wybór dla użytkowników poszukujących niedrogiego i łatwego w obsłudze urządzenia wielofunkcyjnego. Model f4180 drukuje i kopiuje z prędkością do 20 str./min w czerni lub 14 str./min w kolorze, a wydajne atramentowe wkłady HP zapewniają oszczędność atramentu i pieniędzy.

Drukarka hp deskjet f4180Drukarka hp deskjet f4180 Fot. okazje.info, materiały partnera

Drukarka wyróżnia się bardzo ciekawym eleganckim wyglądem w modnej czarnej kolorystyce. Pracuje sprawnie i cicho.

Drukarka hp deskjet - tusz

Producent posiada w asortymencie czarne oraz kolorowe tusze HP do każdego modelu drukarki. Każdy tusz przeznaczony do drukarek HP zapewnia najwyższą jakość drukowanych treści. Oczywiście znajdziemy też zamienniki. Jeśli jednak zależy nam na długowieczności urządzenia, zdecydowanie polecamy kupować oryginały, których cena nie jest wysoka.

W kwestii atramentów nie warto chodzić na kompromisy. Wkłady atramentowe HP są bardziej niezawodne i wydajne niż ich zamienniki. Tworzone są z oryginalnych materiałów eksploatacyjnych, dzięki czemu gwarantują świetną jakość i trwałość wydruków.

Ceny oryginalnych tuszy do drukarek HP deskjet zaczynają się od 50 złotych.

Drukarka hp deskjet opinie

Drukarki wielofunkcyjne HP Deskjet zyskały uznanie wielu użytkowników. Polecają je sprzedawcy oraz sami użytkownicy. Cenią doskonałą jakość wydruków i twierdzą, że urządzenia są niezawodne.

Więcej o: