Nowoczesne wagi łazienkowe: pomogą ci zadbać o zdrowie i ciało. Polecamy!

BA
22.07.2019 15:00
wagi łazienkowe

wagi łazienkowe (wagi łazienkowe)

Jesteś na diecie i planujesz zdrowo schudnąć parę kilogramów? Z pewnością przyda ci się nowoczesna waga łazienkowa z ciekawymi funkcjami. Zobacz!

Dobra waga łazienkowa - kontroluj dietę i efekty ćwiczeń 

Jeśli starasz się zrzucić kilka zbędnych kilogramów albo lubisz żyć zdrowo i kontrolować swoją wagę, to z pewnością często korzystasz z wagi łazienkowej. Do historii przeszły już wagi mechaniczne. Obecnie w sklepach znajdziemy naprawdę inteligentne urządzenia, które nie tylko sprawdzają naszą wagę, ale też zapisują postępy utraty masy oraz mierzą inne parametry. Warto zdecydować się na taką wagę. O wiele łatwiej jest wtedy dbać o zdrowie i prawidłową masę ciała. A na co zwrócić uwagę podczas zakupu? 

  • dokładność pomiarów - nowoczesna waga powinna dokładnie sprawdzać nie tylko wagę ciała, ale także inne parametry jak obliczać ilość kalorii oraz analizować postępy treningów. Zanim kupisz przeczytaj o niej opinie. 
  • wykonanie - do wyboru masz wiele rodzajów i designów wag łazienkowych. Może to być model wykonany z metalu, szkła albo nawet z drewna. Możesz więc bez problemu dopasować wagę do wystroju swojej łazienki. 
  • funkcje - nowoczesna waga może mieć najróżniejsze funkcje, oprócz tej podstawowej, czyli pomiaru masy ciała. Korzystanie z większości z nich rozpoczyna się od wprowadzenia wieku, wzrostu oraz aktualnej wagi ciała. Następnie waga oblicza jaką ilość kalorii powinno spożywać się w ciągu dnia, aby osiągnąć pożądany efekt. Zazwyczaj z analizy może korzystać kilka osób na raz, gdyż waga zapisuje profile kilku osób. Oprócz tego niektóre wagi mierzą też prawidłowe nawodnienie organizmu, analizują tkankę tłuszczową, mięśniową i kostną oraz obliczają BMI. 
  • łączność z komputerem lub smartphonem - niektóre wagi umożliwiają przetransferowanie swoich wyników do innego urządzenia oraz oferują specjalne programy, które analizują wyniki. To świetna opcja dla każdego fana i fanki zdrowego trybu życia i systematycznych treningów. 

Poniżej znajdziesz kilka nowoczesnych wag łazienkowych, które warto mieć w swojej łazience. Te modele pomogą ci zadbać o zdrowie i sylwetkę! 

Więcej o: