Apple iPhone 8 - czy jest warty zakupu?

KK
23.07.2019 11:35
Apple iPhone 8 64 GB

Apple iPhone 8 64 GB (Fot. apple, icenter, materiały producenta)

Niedawno firma Apple wypuściła na rynek 3 świetne modele iPhon'ów. Choć na największą uwagę zasługuje model X, równie świetny okazuje się iPhone 8. Postanowiliśmy sprawdzić, dlaczego warto go kupić, czym się wyróżnia i znaleźć dla Was najlepszą ofertę.

iPhone 8 – jaki jest?

iPhone 8 to model z całkowicie szklaną, bardzo wytrzymałą obudową. Nigdy wcześniej nie była wykonana z tak mocnego szkła, teraz jest o 50% grubsza. Obudowa sprawia, że telefon wytrzyma działanie wody i pyłu, a boki z wytrzymałego aluminium zapewniają bezpieczeństwo i szczelność. Urządzenie prezentuje się naprawdę rewelacyjnie.

Smartfon kupimy go w kolorze gwiezdnej szarości, czarnym, srebrnym oraz złotym. Aluminiowa obręcz jest idealnie dopasowana kolorystycznie do tylnej ścianki smarftona, dzięki czemu uzupełnia całość. Urządzenie poddawane jest procesowi sześciowarstwowego barwienia, co skutkuje precyzyjnemu skalibrowaniu głębi i stopnia transparentności obudowy.

Apple iPhone8Apple iPhone8 Fot. Play, materiały partnera

Smartfon marki Apple zyskał miano intelektu w doskonałej formie. Dlaczego? Na uwagę zasługuje najpotężniejszy i najinteligentniejszy procesor w historii smartfonów - Apple A11 Bionic 64-bit sześciordzeniowy. Wbudowana pamięć RAM wynosi 2GB, pamięć wbudowana 64 GB. Dzięki tak dobremu procesorowi techniki fotograficzne są na zaawansowanym poziomie, a jednocześnie proste w obsłudze. Nie da się nie stworzyć wyjątkowych zdjęć i filmów. iPhone 8 wyposażony jest w 12-megapikselowy aparat z obiektywem szerokokątnym, ze światłem przesłony f/1,8 i większą, szybciej działającą matrycą 12 MP – gwarantuje to nowy filtr barwny, głębsze piksele oraz optyczną stabilizację obrazu dla zdjęć i wideo. 

Na uwagę zasługuje też wyświetlacz. iPhone 8 wyposażony jest w wyświetlacz Retina HD, z technologią True Tone, która łagodnie dostosowuje balans bieli na ekranie, żeby dopasować temperaturę barw do oświetlenia wokół Ciebie, dzięki temu obrazy wyglądają naturalnie, nawet po wydrukowaniu.  Realistyczne kolory i wysoki kontrast sprawiają, że wszystko, na co spojrzysz – zdjęcia, filmy, gry, informacje – zachwyca wyrazistością. Wyświetlacz ma rozmiar 4,7”.

Jeśli uwielbiasz robić zdjęcia i nagrywać filmy iPhone 8 będzie dla Ciebie doskonałym wyborem. Sygnał obrazu ISP wykrywa w kadrze postaci, ruch, światło i optymalizuje zdjęcia, zanim dotkniesz ekranu, by zrobić zdjęcie. Nawet przy słabym oświetleniu szczegóły są ostre, a tło naturalnie rozmyte. Wypróbuj także przedni obiektyw, który posiada funkcję Retina Flash, i przekonaj się, że możesz wykonać nim wyjątkowe selfie i zatrzymać wspomnienia na dłużej. 

iPhone 8 to pełne bezpieczeństwo – dzięki czytnikowi linii papilarnych nikt nie będzie miał dostępu do Twoich plików. Skaner umieszczony jest w łatwo dostępnym miejscu dzięki czemu wygodnie będzie Ci go używać.

Najlepsza oferta

Apple iPhone 8 64 GBApple iPhone 8 64 GB Fot. Apple, icenter, materiały producenta

Nowoczesne smartfony warto kupować w zestawie z abonamentem. Dlaczego? Za jednym razem załatwiamy urządzenie oraz pakiet idealny dla użytkownika. Znaleźliśmy ofertę, w której operator gwarantuje nielimitowane SMS-y, MMS-y oraz minuty do wszystkich sierci komórkowych oraz na numery stacjonarne. Na pewno zależy Ci również na dużym pakiecie Internetu – tutaj dostaniesz aż 35 GB – z pewnością wystarczy! Czas trwania umowy, miesięczny abonament oraz cenę za urządzenie możesz dopasować indywidualnie, sprawdź szczegóły.

Więcej o: