Gry Lego w najlepszych cenach

KK
11.09.2019 10:00
LEGO

LEGO (Fot. shutterstock)

Gry LEGO cieszą się niesłabnącą popularnością. Uwielbiają je dzieci i dorośli. Ceny niektórych nowo powstałych gier przyprawiają o zawrót głowy, jednak my wypatrzyliśmy wersje w najlepszych cenach. Zobaczcie sami.

Jakie gry LEGO cieszą się największym zainteresowaniem wśród kupujących? LEGO jest takim samym fenomenem dla świata zabawek, jak dla reszty rynku Coca-Cola. Markę znają wszyscy. 

LEGO Marvel Super HeroesLEGO Marvel Super Heroes Fot. okazje.info, materiały partnera

Lego Star Wars

Wszystko zaczęło się od Lego Star Wars The Videogame. Historia o ludkach Lego wciągnęła zarówno fanów klocków, jak i wcześniej nimi nie zainteresowanych. Znajdziesz tutaj zarówno kreatywne wyzwania jak i wojny totalne, zabawne przygody i rywalizację.

LEGO Batman

LEGO Batman to kolekcja idealna dla miłośników człowieka-nietoperza. W ich zbiorach obowiązkowo powinna się znaleźć choć jedna gra z tej serii. W grach z batman-owej serii znajdziemy mnóstwo akcji, humoru, zagadek oraz elementów zręcznościowych.

Lego BatmanLego Batman Fot. okazje.info, materiały partnera

W okazyjnej cenie, za niecałe 80 złotych mamy okazję kupić grę na Xbox One, LEGO Batman 3: Poza Gotham. W tej części zamaskowany Mściciel wraz z DC Comics wyruszają w kosmos, żeby powstrzymać złego Brainiaca przed zniszczeniem Ziemi.  Gracze będą mieli okazję zbadania słynnych miejsc, takich jak Hala Sprawiedliwości.

LEGO Przygoda

W tym przypadku gra powstała na podstawie filmu LEGO. Historia jest bezpośrednio przeniesiona z dużego ekranu, a rozgrywka jest odpowiednio rozbudowana oraz zbilansowana. Nie da się ukryć, że główną grupą docelową LEGO mają być tu dzieci i młodzież. W grze znajdziemy mnóstwo zadań, ogromną liczbę postaci i rozgrywki na wiele godzin.

LEGO Harry Potter

Ta kolekcja gier podzielona została na 2 części. Pierwsza z nich to historia z książek 1-4, a część druga z książek 5-7. To doskonała gra dla fanów historii Harrego Pottera. Twórca znalazł świetny sposób, by za pomocą klocków opowiedzieć książki J.K. Rowling, przybliżyć miłośnikom wizję Hogwartu, a jednocześnie świetnie się bawić.

Trudno wybrać jedną, najlepszą grę LEGO. Każda jest inna, niepowtarzalna. Podstawy gry wraz z wejściem nowej serii na rynek znacząco się od siebie nie różniły, mimo to rozgrywki dają graczowi mnóstwo emocji i satysfakcji.

Więcej o: