Gokarty - voucher na jazdę to doskonały prezent

KK
18.09.2019 11:38
Jazda na gokartach

Jazda na gokartach (Fot. shutterstock)

Uwielbiasz adrenalinę i rywalizację, marzysz o wyścigach? Podobają ci się gokarty? Czas zacząć przygodę na torze kartingowym. Vouchery na wyścigi dadzą możliwość nauki, wykazania się i sprawdzenia własnych możliwości w bezpiecznych warunkach. Jazda gokartem okaże się doskonałym prezentem dla miłośników mocnych wrażeń!

Niebanalny pomysł na spędzenie wolnego czasu z rodziną, dziećmi lub przyjaciółmi? Sprawdzi się jazda gokartem. Na specjalnym torze będziesz bawić się świetnie, ale przede wszystkim bezpiecznie. Zasiadając za kierownicą gokarta, poczujesz się niczym kierowca wyścigowy!

Pierwsza jazda to poznanie tortu i pojazdu. Po kilku okrążeniach wygrywa jednak duch rywalizacji i chęć, by kolejne kółko zrobić jeszcze szybciej. Gokarty to świetna okazja do przećwiczenia zachowania się pojazdu w poślizgu, gdy traci on przyczepność, a kierowca musi kontrolować ruch kierownicy. To najlepsza okazja do wyrobienia u kierowcy prawidłowych reakcji i to w bezpiecznych warunkach - możliwe jest jedynie uderzenie w barierki z opon, które nie wyrządzą nam krzywdy.

Jazda gokartem w parzeJazda gokartem w parze Fot. shutterstock

Ile kosztuje jazda gokartem? 10 minut jazdy to wydatek średnio 30 złotych. Spokojnie można się w tym czasie wyszaleć. Szczególnie polecamy zakup voucherów, w cenę których wliczony jest instruktaż korzystania z gokarta, poruszanie się po torze kartingowym, jazda bez żadnych ograniczeń pojazdem o mocy silnika aż 6,5 KM!

Jeśli szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent, nie mogłeś lepiej trafić. Podaruj w prezencie niezapomniane przeżycia i niesamowite wrażenia – voucher na jazdę gokartem po torze kartingowym to świetny pomysł na podarunek zarówno dla niego jak i dla niej. Dobra zabawa gwarantowana. Możliwy jest zakup przejażdżki w parze lub dla całej rodziny!

Jazda gokartemJazda gokartem Fot. shutterstock

Więcej o: