Wystrzałowy prezent - voucher na strzelnicę

KK
23.09.2019 10:26
Voucher na strzelnicę

Voucher na strzelnicę (Fot. katalog marzeń, materiały partnera)

Niematerialne prezenty są coraz bardziej modne. Szczególnie takie, którym towarzyszą niesamowite emocje i nowe doświadczenia. Co powiecie na przeżycia ekstremalne? Mamy coś wyjątkowego dla osób, które interesują się bronią - voucher na strzelnicę.

Strzelnica to jedyne miejsce, gdzie bezpiecznie możemy obcować z bronią. To doskonała okazja, by zafundować sobie dawkę niesamowitej adrenaliny. Na strzelnicy, pod okiem fachowca można nauczyć się strzelać celnie i bezpiecznie, to najlepszy sposób na wyładowanie złych emocji. Bez problemu spróbujesz strzelania z kultowych pistoletów, między innymi z popularnego AK-47, czyli kałasznikowa.

Voucher na strzelnicęVoucher na strzelnicę Fot. katalog marzeń, materiały partnera

Voucher na strzelnicę - dla kogo to dobry prezent?

Voucher na strzelnicę to często propozycja prezentu dla mężczyzny. Dla większości panów taka dawka emocji będzie strzałem w dziesiątkę! Niezależnie od tego czy próbowali już strzelania, czy marzą o zdobyciu nowego doświadczenia, pod okiem profesjonalisty podejmą się wyzwania. Do wyboru mamy karabiny oraz bronie krótkie, oferta strzelnic jest naprawdę rozbudowana.

Pakiet na strzelnicę wbrew pozorom to równie dobry prezent dla odważnych kobiet, które uwielbiają adrenalinę. Kobieta obdarowana takim voucherem na pewno będzie zaskoczona, a jednocześnie szczęśliwa, że ma okazję spróbować czegoś nowego. Voucher na strzelnicę sprawdzi się doskonale w przypadku par i przyjaciół – pozwoli wspólnie spędzić czas i świetnie się bawić.

Voucher na strzelnicęVoucher na strzelnicę Fot. katalog marzeń, materiały partnera

Ile kosztuje voucher na strzelnicę?

Oferta na strzelnicach jest różnorodna, a cena uzależniona od danego pakietu. Wybierać możemy spośród modeli broni oraz ilości oddanych strzałów. Ceny voucherów na strzelnicę rozpoczynają się od 65 złotych wzwyż. Im więcej strzałów, tym wyższa cena.

Strzelanie oczywiście odbywa się pod kontrolą profesjonalnego instruktora ze strzelnicy, którego zadaniem jest udzielanie wskazówek i pomoc w obsłudze broni.

Więcej o:
Komentarze (19)
Zaloguj się
 • bobislaw.borboje

  Oceniono 6 razy 4

  "strzelania z kultowych pistoletów, między innymi z popularnego AK-47"

  Kałach to pistolet, matołku KK?

 • tomekm1804

  Oceniono 4 razy 4

  Jeśli w kontakcie z bronią odczuwasz "dawkę niesamowitej adrenaliny" i chcesz nią "wyładowywać złe emocje", to trzymaj się od strzelnic i broni palnej z daleka. Jak czytam kolejne, niemal pornograficzne, wynurzenia jakiegoś dziennikarza, któremu zdarzyło się wziąć broń do ręki, to nie dziwię się, że potem wierzą w brednie jakoby to spust pociągał za palec, a sama bliska odległość od broni robiła z ludzi groźnych psychopatów.

 • mickg

  Oceniono 4 razy 2

  KK się tak napalił, że powinien zmienić bieliznę....

 • uzaz

  0

  Brawo! Łatwiej niż zrobić prawo jazdy a i potencjalny przerób efektywniejszy. (Na marginesie: GW już całkiem odbiło) Za komunizmu znudzona młodzież redakcyjna zwykła się była onanizować - teraz symuluje myślenie. Szanujmy tradycję!

 • prawdziwy.polak.patriota

  0

  To nie mogli kumple z pracy prokuratorowi z Gdańska takiego vouchera zafundzić? Chłop by sobie i innym gnoju nie narobił.

 • szakalkalinka

  0

  Jak ktos ma ochote sprawdzic siebie, badz sprawic komus prezent zapraszam do kontaktu:
  kalinowskitomasz@gazeta.pI woj lubuskie

 • enforte

  0

  wolałbym nie, bo jeszcze bym się ze smutku sam odstrzelił

 • jan.w2

  0

  Min 65, to drogo.

 • voyteko

  Oceniono 2 razy 0

  wystrzalowy prezent..wycieczka na bliski wschod !!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX