Dell Inspiron 15 3000 - laptop jakiego nie miałeś!

NS
25.10.2019 17:10
Dell Inspiron 15 3000

Dell Inspiron 15 3000 (Fot. RTV EURO AGD)

Odkryj kinowe wrażenia dzięki technologii Dell Cinema w Twoim nowym laptopie! Dell po raz kolejny udowadnia swoją niezwykle mocną pozycję na rynku. Ten wydajny, pojemny i lekki laptop zaskoczy cię pozytywnie swoimi funkcjami. Za taką cenę nie znajdziesz nic lepszego!
open-image
  • Kinowe wrażenia

   Od teraz już nie musisz wybierać się specjalnie do kina, żeby obejrzeć film w świetnej rozdzielczości. Laptop Dell Inspiron 15 3000 zapewni ci kinową jakość obrazu i dźwięku, dzięki technologii Dell Cinema. Dell CinemaColor sprawia, że wyświetlane obrazy są równie żywe i wyraziste, jak świat wokół ciebie. Dell CinemaStream zapewnia płynne odtwarzanie filmów i muzyki, dzięki karcie sieci bezprzewodowej Killer Wireless, a Dell CinemaSound gwarantuje studyjną jakość dźwięku.
   Sprawdź cenę
  • Szybki, wydajny, płynny

   Z Dell Inspiron 15 3000 zawsze będziesz mieć błyskawiczny dostęp nawet do największych zapisanych plików, ponieważ laptop może się poszczycić superszybkim dyskiem półprzewodnikowym (SSD), który osiąga szybkość zapisu na poziomie 3,2 GB/s, co zwiększa prędkość ładowania się aplikacji. Procesor Intel® Core i5 8.generacji także zapewnia szybką pracę i płynność podczas korzystania z rozrywki. To dzięki niemu aplikacje ładują się szybciej i grafika działa lepiej!
   Sprawdź cenę
  • Dell Mobile Connect

   Dzięki najnowszej propozycji od Dell, dostęp do wielu urządzeń nie będzie wymagał od ciebie dzielenia uwagi. Niezwykle przydatna funkcja Dell Mobile Connect łączy smartfon z systemem iOS lub Android z nowym laptopem. Dzięki temu zyskujesz możliwość kanałowego przesyłania powiadomień z rozmów telefonicznych, wiadomości SMS, komunikatorów i innych aplikacji bezpośrednio do komputera. Czego chcieć więcej?
   Sprawdź cenę
Więcej o: