HIT: Suszarka, która nawilży Twoje włosy

KK
21.10.2019 11:32
Suszarka Philips

Suszarka Philips (Fot. Philips, materiały producenta)

Szukasz idealnej suszarki do włosów? Musisz poznać urządzenie marki Philips. Najnowsza suszarka robi furorę, otrzymała aż 5 gwiazdek, jest polecana w sklepach, forach internetowych. Poznaj jej zalety, a też nie pozostaniesz jej obojętny.

Nowa suszarka Philips SenseIQ to urządzenie inne niż wszystkie. Nie suszysz włosów suszarką, w obawie, że staną się suche i matowe? Nienawidzisz czekać aż wyschną same, a poplątane końce doprowadzają Cię do szału? Technologia SenseIQ w suszarce Philips zapewnia 95% naturalnego nawilżenia dla włosów. Jak to możliwe? Podczas suszenia cały czas bada stan włosów i dopasowuje parametry suszenia do potrzeb struktury Twoich włosów, dzięki czemu pozostają one zdrowe i pełne blasku. Koniec z włosami żyjącymi swoim życiem, teraz każdego dnia będziesz cieszyć się perfekcyjną fryzurą!

Suszarka PhilipsSuszarka Philips Fot. Philips, materiały partnera

Czas podczas suszenia włosów niemiłosiernie Ci się dłuży i nienawidzisz tego robić? Warto wybrać suszarkę z mocnym silnikiem, o silnym strumieniu powietrza. Philips gwarantuje aż 30% krótszy czas suszenia. Dodatkowo urządzenie jest kompaktowe i wygodne w użyciu. Warto podkreślić, że suszarka Philips SenseIQ ma 5 trybów suszenia: delikatny, do stylizacji, do loków, szybki oraz do masażu głowy. Producent zadbał też o możliwość suszenia manualnego, dzięki czemu dopasujesz proces do własnych preferencji.

Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości pielęgnacji Twoich włosów nie mogłeś lepiej trafić! Nowe urządzenie uwalnia 2 razy więcej jonów, dzięki czemu włosy zapewniony mają zdrowy wygląd, piękny blask, a dodatkowo chronione są przed puszeniem się.

Warto podkreślić, że kupując suszarkę Philips SenseIQ w zestawie otrzymasz 3 nasadki: koncentrator, masażer oraz dyfuzor. Urządzenie inteligentnie rozpoznaje założoną nasadkę i samo dobiera odpowiednie parametry suszenia. Genialne, prawda?