Hulajnogi, gadżety i akcesoria, które wpłyną na komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy

Agata Zielińska
03.12.2019 11:47
Hulajnoga

Hulajnoga (Fot. www.instagram.com/geek.buying)

Myślisz o zakupie hulajnogi? Nie wiesz czy postawić na nowoczesną technologię i wybrać hulajnogę elektryczną, czy tradycyjną? Postaramy się pomóc ci w wyborze. Dodatkowo znaleźliśmy gadżety i akcesoria dla szczęsliwych posiadaczy dwukołowców. Sprawdź, które z nich sprawią, że komfort jazdy i radość będą jeszcze większe.

Hulajnoga elektryczna kontra tradycyjna

Jeszcze niedawno hulajnogi były przeżytkiem. Aktualnie jest to nawet bardziej pożądany środek lokomocyjny niż rower. Wszystko za sprawą elektryczności. Co sprawia, że ludzie coraz częściej szukając alternatywy dla samochodów i komunikacji miejskiej wybierają właśnie hulajnogę? Niewątpliwą zaletą jest brak wydzielania spalin. Jaką hulajnogę wybrać: tradycyjną, czy elektryczną? Jeśli chcesz korzystać z hulajnogi codziennie, nawet do pracy to zdecydowanie lepszą opcją jest elektryczna. Nie wymaga ona zbyt wielkiego wysiłku, dzięki czemu będziesz czuł się komfortowo i świeżo przez cały dzień. Inaczej jest z hulajnogą tradycyjną, w jej przypadku nie pojedziesz póki nie zaczniesz się odpychać od ziemi nogami. Jest to też z pewnością dużo wolniejszy środek transportu. Jednak jeśli chcesz, by służyła ci jako środek rekreacyjno-sportowy to sprawdzi się idealnie. Hulajnoga elektryczna ma także większy i cięższy gabaryt. Warto mieć więc wyznaczone miejsce na jej przechowywanie. 

Dodatki i gadżety, których potrzebuje każdy posiadacz hulajnogi

Nieważne na jaką hulajnogę się zdecydowałeś. Zarówno wersja tradycyjna i elektryczna wymaga pewnych gadżetów, dzięki którym użytkowanie będzie przyjemniejsze, wygodniejsze i przede wszystkim bezpieczniejsze. Zaczynając od klasycznych ochraniaczy na głowę, kolana i łokcie, które będą zabezpieczeniem w przypadku niebezpiecznych sytuacji, przez siodełka, które możesz zamontować w hulajnodze, by wygodnie spocząć, po awaryjne ładowarki do wersji elektrycznych. Warto także zaopatrzyć się w blokady, by móc pozostawić hulajnogę w dowolnym miejscu. Przyda ci się także plecak, który możesz przymocować do hulajnogi oraz poręczny pokrowiec. Aby zachować bezpieczeństwo w ciemności warto zaopatrzyć się także w lusterka, dzięki którym możesz monitorować co dzieje się za twoimi plecami bez konieczności odwracania się, oraz dodatkowe oświetlenie i odblaski. 

HulajnogaHulajnoga Fot. www.instagram.com/geek.buying

Więcej o:
Komentarze (2)
Zaloguj się
  • maciejak23

    0

    Kupiłem Lamax S11600 bo po prostu znajomy jąmiał i dobrze się na niej jeździło. Fajna zabawka dla każdego co lubi to przyjemne przyśpieszenie. Tutaj w niej jest to mefa wyczuwalne. :D

  • 0

    Czy to pisał ktoś pijany czy naćpany a może to oto , weź sobie pleca i grabki mogą się przyda do zbierana pomidorów .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX