Nieoczywiste gadżety w dobrych cenach

NS
04.12.2019 20:00
Pendrive z czytnikiem linii papilarnych

Pendrive z czytnikiem linii papilarnych (Fot. www.geekbuying.pl)

Nadszedł czas, aby zacząć rozglądać się za prezentami pod choinkę. Przydatne i tym samym nowoczesne gadżety zawsze sprawdzają się jako podarunek dla młodszych, jak i starszych osób. Mamy dla ciebie propozycje świetnych akcesoriów w bardzo dobrych cenach! Gwarantujemy, że obdarowana osoba będzie z nich zadowolona.
open-image
  • Dron

   Jeżeli szukasz drona typowo do zabawy ten będzie dla ciebie idealny, chociaż równie dobrze sprawdzi się do nagrywania filmów i fotografowania. Sterowanie dronem to ciekawa rozrywka i prawdziwa frajda dla wielu osób - zarówno młodszych, jak i starszych. Funkcje, jakie posiada dron służą nie tylko do hobbistycznego użytkowania, ale i profesjonalnego. Drony z kamerą stwarzają zupełnie nowe możliwości i umożliwiają filmowanie z lotu ptaka. To dopiero frajda!
   Sprawdź cenę
  • Mini deskorolka elektryczna

   Na niej rozpędzisz się nawet do 15 km/h! Mowa oczywiście o mini deskorolce elektrycznej, która będzie strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o prezent pod choinkę. Mnóstwo lampek zapewni na tyle dobre oświetlenie, że będzie można na niej spokojnie śmigać nawet po zmroku. Deskorolka jest całkowicie bezpieczna, co jest bardzo ważne - zwłaszcza, jeśli taki gadżet ma być użytkowany przez dziecko. Na jednym ładowaniu można na niej przejechać 10 km!
   Sprawdź cenę
  • Pendrive z czytnikiem linii papilarnych

   Pendrive DM PD062 to świetny sposób na zabezpieczenie danych przed kradzieżą. Czytnik linii papilarnych umożliwia weryfikację użytkownika w zaledwie 0,5 s! Oczywiście swoją zawartość udostępni tylko osobom upoważnionym. Interfejs USB 3.0 pozwala na szybkie, sprawne i bezpieczne odczytywanie i przekazywanie zawartości. Urządzenie jest kompatybilne z systemami Windows, a także Linux i Mac. Umożliwia przechowywanie i rozpoznawanie 6 odcisków - to naprawdę robi wrażenie!
   Sprawdź cenę
  • Zestaw słuchawkowy do gier

   Zestaw słuchawkowy to prawdziwa gratka dla miłośników gier komputerowych. Wybrane przez nas słuchawki gwarantują wysoką jakość dźwięku i duży komfort użytkowania - to bardzo ważne, jeśli czekają cię kilkugodzinne sesje gier. Zestaw nadaje się do użytku na wielu platformach, od komputera do Switch , PS4 , Xbox One i urządzeń mobilnych. Regulator głośności i przycisk wyciszania mikrofonu znajdziesz na kablu.
   Sprawdź cenę
  • Smartwatch

   Smartwatch to wręcz must-have miłośników wszelkich gadżetów elektronicznych. Wybrany przez nas model jest wodoodporny, ma wbudowany GPS, informuje także o przychodzącym połączeniu oraz SMS. Dzięki niemu możesz również monitorować swoje postępy w trakcie treningu. Model BR1 zmierzy ci nawet tętno! Mało tego. Analizuje ćwiczenia w czasie rzeczywistym i poinformuje cię za pomocą wibracji, kiedy osiągniesz wcześniej zaprogramowane cele.
   Sprawdź cenę
  • Bezprzewodowy ręczny odkurzacz samochodowy

   Masz bzika na punkcie czystości swojego auta? Ten mały odkurzacz pomoże ci zachować porządek! Możesz go umieścić w schowku, stojaku na kubek, czy innych zakamarkach w samochodzie. Zwiększone ciśnienie dzięki wielopoziomowemu cyklonowemu przepływowi powietrza i spiralne łopatki wentylatora sprawiają, że z łatwością zbiera papier, kurz, włosy i to wszystko bez plączącego się kabla. Może być w pełni naładowany przez 1,5 godziny, co pozwala na 13 minut pracy.
   Sprawdź cenę
  • Soniczna szczoteczka do zębów

   Szczoteczka soniczna umożliwia dokładne czyszczenie trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej, nawet tych między zębami. Brak elementów miedzianych w konstrukcji główki szczoteczki zapobiega pojawianiu się rdzy na urządzeniu, co niweluje zagrożenie dla zdrowia. To nie wszystko! Wytrzymała bateria pozwala na pracę do 25 dni bez ładowania. Jej kompaktowy rozmiar oraz estetyczny wygląd wpasuje się do wnętrza każdej toalety.
   Sprawdź cenę
Więcej o: