Drukarki HP do domu i do biura - modele laserowe i nie tylko

NS
08.01.2020 16:00
Laserowe urządzenie wielofunkcyjne HP Neverstop 1200a

Laserowe urządzenie wielofunkcyjne HP Neverstop 1200a (Fot. www.apollo.pl)

Mimo, że technologie cyfrowe idą do przodu, nadal nie można jednak w pełni zrezygnować z tradycyjnych, papierowych kopii dokumentów - czy to w pracy, czy w domu. W takim wypadku, idealne będzie urządzenie wielofunkcyjne lub drukarka. Całkiem nową serię zaprezentowała ostatnio firma HP - Neverstop. Czy okaże się tak dobra jak słynne Deskjet? Sprawdź!

Laserowe urządzenie wielofunkcyjne Neverstop 1200a

Laserowe urządzenie wielofunkcyjne HP Neverstop 1200aLaserowe urządzenie wielofunkcyjne HP Neverstop 1200a Fot. www.apollo.pl

Urządzenie zostało zaprojektowane do wysokonakładowego druku laserowego przy ponoszeniu bardzo niskich kosztów, z legendarną już jakością druku. HP Neverstop to pierwsze urządzanie, które nie posiada tradycyjnego wkładu tonera. Od teraz sam możesz uzupełnić tusz w drukarce w łatwy i prosty sposób. Wystarczy 15 sekund - bez bałaganu i stresu. Mało tego! HP Neverstop 1200a zostało wyposażone w zapas tonera wystarczający na wydrukowanie 5000 stron. Urządzenie to pozwoli ci również kopiować i skanować - sprawdzi się idealnie w pracy!

Drukarka Neverstop Laser 1000w

HP Drukarka Neverstop Laser 1000wHP Drukarka Neverstop Laser 1000w Fot. esklep.polcan.pl

To pierwsza na świecie drukarka laserowa niewymagająca wymiany wkładów! Jedno uzupełnienie tonera wystarcza aż na 5000 stron - jakość HP przy bardzo niskich kosztach. Dzięki podajnikowi papieru o pojemności do 150 arkuszy nie musisz się martwić o ciągłe jego uzupełnianie. To nie koniec plusów. Z poziomu smartfona, Dropbox lub dysku Google masz szybki dostęp do dokumentów oraz zdjęć i możliwość ich wydruku. Wysokiej jakości skanowanie i udostępnianie materiałów w usłudze Dropbox, na dysku Google, poprzez pocztę elektroniczną lub chmurę również jest możliwe. Z użyciem smartfona otrzymasz również powiadomienie o wykonywanej pracy. Trzeba przyznać, że to naprawdę wielkie udogodnienie.

Drukarka Neverstop 1000a 4RY22A

Drukarka Neverstop 1000a 4RY22ADrukarka Neverstop 1000a 4RY22A Fot. esklep.polcan.pl

Od teraz uzupełnianie tonera będzie nie tylko obowiązkiem, ale i przyjemnością! Bez bałaganu, bez stresu - dzięki pierwszej na świecie drukarce laserowej bez wkładów. Bezkompromisowa, wyjątkowa jakość druku strona po stronie to fakt! Szybkie drukowanie do 20 stron/minutę pozwoli ci w zawrotnym tempie skompletować odpowiednie dokumenty. To idealne rozwiązanie dla właścicieli firm poszukujących przewagi nad konkurencją i potrzebujących drukarki odpowiadającej ich sposobowi prowadzenia działalności w efektywny i wydajny sposób w doskonałej cenie.

Więcej o: