Całkiem nowa seria drukarek od HP! Sprzęt Neverstop idealny do domu i biura

NS
20.01.2020 17:30
Drukarka Neverstop 1000a 4RY22A

Drukarka Neverstop 1000a 4RY22A (Fot. esklep.polcan.pl)

Mimo, że technologie cyfrowe idą do przodu, nadal nie można jednak w pełni zrezygnować z tradycyjnych, papierowych kopii dokumentów - czy to w pracy, czy w domu. W takim wypadku, idealne będzie urządzenie wielofunkcyjne lub drukarka. Całkiem nową serię zaprezentowała ostatnio firma HP - Neverstop. Czy okaże się tak dobra jak słynne Deskjet? Sprawdź! Mamy dla ciebie kilka nowych propozycji.
autor
open-image
  • HP Neverstop Laser 1000w

   To pierwsza na świecie drukarka laserowa niewymagająca wymiany wkładów! To nie koniec plusów. Z poziomu smartfona, Dropbox lub dysku Google masz szybki dostęp do dokumentów oraz zdjęć i możliwość ich wydruku. Wysokiej jakości skanowanie i udostępnianie materiałów w usłudze Dropbox, na dysku Google, poprzez pocztę elektroniczną lub chmurę również jest możliwe. Z użyciem smartfona otrzymasz również powiadomienie o wykonywanej pracy.
   Sprawdź cenę
  • HP Neverstop 1000a 4RY22A

   Bezkompromisowa, wyjątkowa jakość druku strona po stronie to fakt! Szybkie drukowanie do 20 stron/minutę pozwoli ci w zawrotnym tempie skompletować odpowiednie dokumenty. To idealne rozwiązanie dla właścicieli firm poszukujących przewagi nad konkurencją i potrzebujących drukarki odpowiadającej ich sposobowi prowadzenia działalności w efektywny i wydajny sposób w doskonałej cenie.
   Sprawdź cenę
  • Toner, który się nie kończy

   Od teraz uzupełnianie tonera będzie nie tylko obowiązkiem, ale i przyjemnością! Bez bałaganu, bez stresu - dzięki pierwszej na świecie drukarce laserowej bez wkładów. Jedno uzupełnienie tonera wystarcza aż na 5000 stron - jakość HP przy bardzo niskich kosztach. Dzięki podajnikowi papieru o pojemności do 150 arkuszy nie musisz się martwić o ciągłe jego uzupełnianie. Jedno urządzenie, a tyle funkcji!
   Sprawdź cenę
  • Laserowe urządzenie wielofunkcyjne HP Neverstop 1200a

   Urządzenie zostało zaprojektowane do wysokonakładowego druku laserowego przy ponoszeniu bardzo niskich kosztów, z legendarną już jakością druku. HP Neverstop to pierwsze urządzanie, które nie posiada tradycyjnego wkładu tonera. Mało tego! HP Neverstop 1200a zostało wyposażone w zapas tonera wystarczający na wydrukowanie 5000 stron. Urządzenie to pozwoli ci również kopiować i skanować - sprawdzi się idealnie w pracy.
   Sprawdź cenę
  • Neverstop - rewolucja w drukowaniu

   Dzięki rewolucyjnej drukarce laserowej możesz zawsze liczyć na znakomite wydruki. Wyraźny tekst i głęboka czerń będą na porządku dziennym. Innowacyjna drukarka laserowa HP umożliwia druk wysokonakładowy przy bardzo niskich kosztach, co będzie świetnym udogodnieniem w firmie, a nawet w domu.
   Sprawdź cenę
  • Neverstop = wysokie ceny?

   Najprostszy model drukarki HP Neverstop 1000a to koszt ok. 1000 zł brutto. Nie są więc to najtańsze urządzenia. Cena idzie w górę, w zależności od proponowanych funkcji. Droższa HP Neverstop 1000w umożliwia drukowanie z telefonu, chmury czy podłączenie do sieci poprzez WiFi itd. Jeśli jednak lubisz podążać za technologicznymi trendami, ta drukarka może okazać się świetnym zakupem.
   Sprawdź cenę
autor

** **

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.

Więcej o:
Komentarze (3)
Zaloguj się
 • skromne-zero

  Oceniono 1 raz 1

  Byłam pierwsza. Kupiłam toner luzem w worku i kiedy trzeba - dosypuje do kardridża. Nie wymieniam, tylko uzupełniam. Super nowość HP robi to samo:)))

 • tonerylasernet

  0

  Tanie tonery w sklepie www.toners.com.pI

 • amgibis

  0

  W tej chwili złom nad złomami!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX