Nowy wymiar laptopa HP 15S: takiego sprzętu jeszcze nie było! Znamy jego specyfikację

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe
18.06.2020 18:00
Laptop HP 15S

Laptop HP 15S (Fot. materiały partnerów)

Szukasz sprzętu, który będzie wyróżniał się wytrzymałą baterią? Idealnie trafiłeś! Model HP 15S to totalnie nowy wymiar laptopa! Znamy jego specyfikację, z pewnością pozytywnie się zaskoczysz!
autor
open-image
  • Wytrzymała bateria

   Z nowym laptopem HP 15S możesz załatwiać sprawy na mieście i pracować bez martwienia się o doładowanie baterii. Jego wytrzymały akumulator pozwala nawet na 10 godzin pracy bez konieczności ładowania. A kiedy po tym czasie się wyczerpie, dzięki technologii HP Fast Charge naładujesz go od 0 do 90% już w około 90 minut.
   Sprawdź cenę
  • Podświetlana klawiatura

   Pełnowymiarowa podświetlana klawiatura pomaga przy pracy w miejscach o słabym oświetleniu, a nawet wtedy, kiedy musisz załatwić coś ważnego w późnych godzinach wieczornych. Jej stabilna konstrukcja i ergonomicznie ukształtowane klawisze zapewnią ci wyjątkowy komfort podczas pisania.
   Sprawdź cenę
  • Szybki i pojemny dysk SSD

   Laptop HP 15S wyposażono w superszybki dysk półprzewodnikowy SSD, który osiąga szybkość zapisu sekwencyjnego na poziomie 3,2 GB/s. Takie rozwiązanie zapewnia niezwykłą szybkość ładowania aplikacji i mnóstwo miejsca, by zawsze mieć przy sobie nawet największe pliki. Mało tego! Do dyspozycji masz 256 GB lub nawet 512 GB!
   Sprawdź cenę
  • Niezwykle wydajny

   Procesor Intel® Core i3 10. generacji zapewnia niezwykle płynną pracę i rozrywkę, oraz dłuższy czas pracy baterii. Dzięki niemu aplikacje na twoim nowym laptopie HP 15S ładują się szybciej, grafika działa lepiej, a wykonywanie wielu zadań jest bardziej wydajne. Praca na takim sprzęcie to sama przyjemność!
   Sprawdź cenę
  • Duży ekran

   Matrycę o przekątnej 15” w nowym laptopie HP 15S umieszczono w kompaktowej obudowie, o wymiarach znanych dotychczas z laptopów o znacznie mniejszym ekranie. Dzięki temu dużą powierzchnię ekranową, zapewniającą komfort pracy i rozrywki udało się połączyć z niewielkimi rozmiarami i wagą komputera. Taka opcja jest zdecydowanie na plus.
   Sprawdź cenę
autor

** **

REDAKCJA

Więcej o: