Telewizja satelitarna i online - który pakiet wybrać? Prześwietlamy najatrakcyjniejsze pakiety Canal+

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe
06.07.2020 11:35
Telewizja

Telewizja (Fot. Shutterstock)

Na jaki pakiet telewizyjny się zdecydować, by cieszyć się dużym wyborem kanałów i każdy członek rodziny był zadowolony? Prześwietliliśmy pakiety Canal+, które możesz zamówić przez internet, zyskując przy tym sporo gratisów.
autor
open-image
  • Pakiet Start+
   Start+ to jeden z najtańszych pakietów na rynku. Dostęp do ponad 80 kanałów za mniej niż złotówkę dziennie to naprawdę konkurencyjna cena. W pakiecie otrzymasz aż 45 kanałów rozrywkowych dla całej rodziny. Jeśli masz dzieci to z pewnością przypadną im do gustu bajki na kanale MiniMini+, w tym czasie ty możesz oglądać telewizję na telefonie, tablecie lub komputerze dzięki aplikacji nc+GO z dostępem do archiwalnych sezonów seriali, które zawsze chciałeś obejrzeć!
   Sprawdź
  • Pakiet Comfort+
   Pakiet Comfort+ to aż 120 kanałów w zachęcającej cenie. Obejmuje aż 57 kanałów rozrywkowych - nuda więc ci już nie grozi. Dużą zaletą tego pakietu jest szeroka gama kanałów tematycznych. To dobry wybór dla miłośników dobrego kina i sportu. W tym pakiecie zawarta jest także opcja Multiroom, dzięki której możesz oglądać telewizję nawet na 6 telewizorach, otrzymasz także dostęp do aplikacji nc+GO, by z dowolnego miejsca oglądać, co tylko chcesz.
   Sprawdź
  • Pakiet Extra+
   Extra+ to pakiet familijny obejmujący aż 157 kanałów. Wybór jest naprawdę duży dlatego każdy członek rodziny - nawet najmłodszy - będzie zadowolony. Co obejmuje pakiet Extra+? Aż 17 kanałów dziecięcych, 14 sportowych, 63 rozrywkowych, 20 popularnonaukowych i 25 filmowych. Dodatkowo zyskujesz natychmiastowy dostęp do nc+GO - zanim jeszcze otrzymasz sprzęt, możesz już korzystać z ponad 80 kanałów na żywo i dodatkowych kolekcji VOD.
   Sprawdź
  • Pakiet Comfort+ z Canal+
   Comfort+ z Canal+ to bestseller wśród pakietów telewizyjnych klasy premium. Obejmuje aż 130 kanałów, w tym 10 kanałów autorskich. Co zyskasz wybierając ten pakiet? Aż 100 godzin miesięcznie dostępu do aplikacji nc+GO2 i kolekcji klasyki filmowej od wytwórni Paramount w prezencie na cały okres umowy. To idealny pakiet dla fanów sportu, a w szczególności piłki nożnej - mecze Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA obejrzysz na kanale Polsat Sport Premium.
   Sprawdź
  • Pakiet sportowy Comfort+ z Canal+
   Extra+ z CANAL+ to sportowy pakiet klasy Premium. Otrzymujesz w nim ponad 160 kanałów, w tym 10 kanałów CANAL+. To idealna propozycja nie tylko dla miłośników oglądania meczów i kibicowania, ale także dla osób, które lubią być na bieżąco z hitami kinowymi i najlepszymi produkcjami Hollywood. To idealna opcja dla osób o różnych zainteresowaniach - dzięki opcji multiroom możesz w pełni oddać się sportowym emocjom, a twoja druga połówka w tym samym czasie może wzruszać się na komedii romantycznej.
   Sprawdź
  • Pakiet Superpremium+ 4K
   Superpremium+ 4K to bez wątpienia jeden z najbogatszych pakietów Platformy CANAL+. Zawiera ponad 170 kanałów, w tym 10 kanałów CANAL+. Wybierając ten pakiet masz możliwość bycia na bieżąco z premierami filmowymi, masz dostęp do pakietu Filmbox Pack, kolekcji klasyki filmowej VOD, a ulubione seriale możesz oglądać z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu dzięki aplikacji nc+Go.
   Sprawdź
autor

*** ***

Redakcja

Więcej o: