Niespodziewane wydatki i chudy portfel po wakacjach? Ta opcja z pewnością ci się spodoba

Natalia Szyperek
20.09.2022 19:00
Niespodziewane wydatki i chudy portfel po wakacjach? Ta opcja z pewnością ci się spodoba

Niespodziewane wydatki i chudy portfel po wakacjach? Ta opcja z pewnością ci się spodoba (Fot. Materiały Promocyjne Partnera)

Twój portfel skurczył się po wakacjach, a niespodziewane wydatki wcale nie ułatwiają zaplanowania budżetu domowego? Opcja pożyczki może okazać się bardzo dobrym pomysłem, który pozwoli w szybki sposób zasilić twój portfel. Jakie są tego benefity? Sprawdzamy!

Niespodziewane, duże wydatki

Ten temat można poruszać w nieskończoność. Duże, niespodziewane wydatki mogą zaskoczyć tak naprawdę w każdym momencie. Naprawa samochodu, a może zepsuł ci się sprzęt AGD? Nieczęsto ma się możliwość pokrycia tak dużych wydatków ot tak. Zastrzyk gotówki z pewnością ułatwiłby sprawę. Na szczęście jest na to sposób i to całkiem prosty. Formalności to pikuś!

Niespodziewane wydatki i chudy portfel po wakacjach? Ta opcja z pewnością ci się spodobaNiespodziewane wydatki i chudy portfel po wakacjach? Ta opcja z pewnością ci się spodoba Fot. Materiały Promocyjne Partnera

Nie tylko niespodziewane wydatki uderzają po kieszeni. Przygotowanie wyprawki do szkoły, skompletowanie garderoby na jesień, a nawet codzienne zakupy spożywcze w tych czasach mogą być wyzwaniem. Aby chociaż trochę wspomóc swój budżet, skorzystaj z pożyczki na korzystnych warunkach, która pomoże ci rozwiązać sprawę niespodziewanych, sporych wydatków.

Pożyczka na korzystnych warunkach

Nie wszystkie firmy są w stanie przedstawić tak świetną ofertę jak Vivus. Oddasz tyle, ile pożyczysz, a na spłatę masz aż 61 dni! Jeśli to twoja pierwsza pożyczka, możesz pożyczyć aż 3000 zł korzystając z 0% RRSO. Zasady ubiegania się o pożyczkę są dziecinnie proste! Po prostu wypełnij wniosek online i czekaj na decyzję.

VivusVivus Fot. Shutterstock

***

Pożyczkodawcą jest Soonly Finance sp. z o.o. Reklama dotyczy pierwszej pożyczki na okres 61 dni udzielonej za pośrednictwem strony www.vivus.pl/61. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0% dotyczy pierwszej pożyczki pod warunkiem dokonania przez klienta terminowej spłaty pożyczki zgodnie z warunkami zawartej umowy pożyczki.

Więcej o: